ג'וזי כץ

בחירות העורכים - כאן 88 | 25.2.2020

עדכון אחרון - 25.2.2020
מערכת כאן
26 בפברואר 2020
13:54

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

ג'וזי כץ - ועכשיו כבר טוב

לפני 14 שנה ג'וזי כץ עבדה על אלבום חדש שנגנז ובו שיר שכתב והלחין צוף פילוסוף (תיסלם). לפני מספר חודשים צוף נזכר בשיר ושלח אותו לג'וזי שהתאהבה בו מחדש והבינה שהגיע העת להפיץ אותו. השיר נכתב במיוחד עבורה ומלא ברמזים לרגעים אישיים בחייה לצד רגעים שחלקה עם כולנו. חיה של ג'וזי כץ שזורים בהיסטוריה של המוזיקה הישראלית. הקול שלה הוא הפסקול הקולקטיבי שלנו ואין משמח יותר מאשר לשמוע אותו בשיר חדש, או לפחות שיר חדש לאוזניי הציבור. 

רועי ריק, דניאל אנגליסטר ואוראל תמוז - שנים

יום אחד צמד המפיקים דניאל אנגליסטר (ג'ירפות, לולה מארש) ואוראל תמוז (אבבה, מיקה שדה) ג'מג'מו יחד באולפן. לפתע בדלת היה רועי ריק, סולן הקולקטיב ומוזיקאי בפני עצמו, שעבר במקרה בסביבה ושאל "מה אתם עושים?", השניים ענו: "מנגנים", אז הוא פשוט שאל "אני יכול לכתוב לזה מילים?". כך נולד השיר החדש והממכר "שנים" שעוסק בהשפעות הזמן על הזוגיות והאהבה. זו לא תחילתו של הרכב חדש ולא חלק מאלבום עתידי, פשוט שיתוף פעולה מקרי, מקורי ומהנה. 

Alanis Morissette - Smiling 

אחרי שמונה שנות היעדרות אלאניס מוריסט חוזרת עם אלבום חדש. בשנתיים האחרונות היא התמקדה ביצירת מחזמר רוק בשם Jagged Little Pill שמבוסס על האלבום המצליח שלה מ-1995. הסינגל Smiling מהאלבום החדש נכתב במיוחד עבור המחזמר שבדצמבר האחרון עלה בברודווי. האלבום החדש Such Pretty Forks in the Road צפוי לצאת במאי. 

M. Ward - Unreal City

באפריל הקרוב המוזיקאי האמריקאי M. Ward ישיק את אלבומו העשירי Migration Stories והפעם הוא נדד לקנדה כדי למצוא לשתף פעולה עם ריצ'רד ריד פרי וטים קינגסברי, חברי להקת Arcade Fire. שירי האלבום נכתבו בהשראת סיפורי מהגרים שבהם נתקל וורד באמצעי התקשורת השונים. הוא לא כתב שירים ביוגרפיים או נאמנים למקור אלא נתן לדמיון שלו לזרום בהשראת הסיפורים. Unreal City, הסינגל השני מהאלבום הוא ממתק פולק-רוק שלא יצא לכם מהראש.


פרוטוקול בחירות העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il

(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים