זירת התאונה בכביש 85

רוכב אופנוע בן 29 נהרג בתאונה בכביש 85 בצפון

מחקירה ראשונית עולה: להרוג לא היה רישיון לרכב דו גלגלי. הוא פונה למרכז הרפואי לגליל בנהריה עם פגיעת ראש, תוך ביצוע פעולות החייאה, ולאחר זמן קצר נקבע מותו. בתאונה נפגעו עוד שלושה בני אדם במצב קל
חן ביאר
23 במאי 2020
07:28
עודכן ב 09:06

הבוקר (שבת) נקבע מותו של עבד א-סלאם חמדאן, רוכב אופנוע בן 29 מג'ד אל כרום, שנפצע אנושות בתאונת דרכים עם כלי רכב פרטי הלילה, בכביש 85 שבצפון. רוכב האופנוע פונה למרכז הרפואי לגליל בנהריה עם פגיעת ראש, תוך ביצוע פעולות החייאה, ולאחר זמן קצר נקבע מותו.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי להרוג לא היה רישיון לרכב דו גלגלי. בתאונה נפגעו עוד שלושה בני אדם במצב קל, אחד מהם, צעיר בן 19, שוחרר לביתו לאחר קבלת טיפול. היום בצוהריים נפצעו שבעה בני אדם באורח בינוני-קל בתאונת דרכים בכביש 90, סמוך לצומת גומא. בד בבד, רוכב אופניים בן 45 נפצע בינוני מפגיעת כלי רכב בכביש 461 ממחלף מסובים לכיוון אור יהודה. 

אמש נפצע קשה רוכב קורקינט שהחליק ברחוב אחד העם בתל אביב. הוא פונה לבית החולים איכילוב בעיר עם חבלת ראש. מוקדם יותר אתמול נפצע קשה גבר כבן 30, לאחר שנפל עם רכבו מגובה של כ-15 מטרים בבית שמש. התאונה אירעה ברחוב החידא בעיר. הוא חולץ על ידי צוותי כבאות והצלה פונה לבית החולים שערי צדק בירושלים.