בית הספר ברחובות

אשת צוות חינוכי נוספת חלתה בקורונה בבית ספר יסודי ברחובות

האישה היא החולה הרביעית בנגיף שהתגלתה בבית הספר • תלמיד כיתה ה' בבית ספר בבני ברק נמצא חולה בנגיף, בני כיתתו נשלחו לבידוד
לירן כוג'הינוף ואיתי שיקמן
26 במאי 2020
11:18

אשת צוות חינוכי נוספת נמצאה היום (שלישי) חולה בנגיף קורונה בבית הספר היסודי "נבון" ברחובות. 22 תלמידי הכיתה הרלוונטית ייכנסו לבידוד עד לתום שבועיים מהמגע האחרון, כלומר עד יום חמישי הקרוב. זו אשת הצוות הרביעית שנמצאה חולה בבית הספר.

כמו כן, תלמיד כיתה ה' בבית הספר תלמוד תורה "תורת ישעיהו" בבני ברק, חלה בנגיף. שאר בני כיתתו נשלחו לבידוד. אמש פורסם כי סייעת בבית הספר "סיני" לבנות ביבנה אובחנה כחולת קורונה, כך נמסר מדוברות העירייה. בעקבות כך שש מורות התבקשו להיכנס לבידוד עד ליום שני הבא. זאת לאחר שהן שהו יחד ברכב ההסעה, כשכולן עוטות מסכת פנים. הסייעת נכחה בבית הספר רק עד השעה 10:30 ולא באה במגע עם תלמידות.

נכון להבוקר יש שישה תלמידים וילדי גן שנמצאו חולים בקורונה וארבעה עובדי הוראה. בית הספר נבון סגור ושמונה גני ילדים סגורים. 258 תלמידים ו-54 עובדי הוראה נמצאים בבידוד.

בשבוע שעבר פורסם בכאן חדשות שמחקירת משרד הבריאות עולה שהמורים שנדבקו בנגיף בבית הספר יצחוק נבון ברחובות לא שמרו על הנחיות משרד הבריאות בחדר המורים. מהבדיקה עולה כי המורים לא שמרו על מרחק ולא על עטיית מסיכות - דבר שהביא להדבקה של מורות. בסך הכל נדבקו בנגיף שני תלמידים ושתי נשים מצוות בית הספר. כמו כן, ילד נוסף בעיר נמצא כחולה קורונה ותלמידת בית ספר אחר ברחובות נדבקה גם היא.