אוהדי הפועל, הערב

בניגוד להנחיות: מאות אוהדים התקבצו בבלומפילד

במסיבת גג בתל אביב התקבצו עשרות דוגמנים ואנשי תעשיית האופנה
שני נחשוני, יואב בורוביץ' ועופר חלפון
02 ביוני 2020
23:01

מאות אוהדי הפועל תל אביב התקבצו הערב (שלישי) מחוץ לאצטדיון בלומפילד בתל אביב כדי לצפות במשחק מול בית"ר ירושלים, תוך כדי הפרת הוראות משרד הבריאות. 

במשחק עצמו הפועל תל אביב הביסה את בית"ר ירושלים 3-0 מצמד של עמרי אלטמן ושער נוסף של מאור בוזגלו. היה זה ניצחון שני ברציפות לקבוצתו של ניר קלינגר מאז החזרה מפגרת הקורונה.

בתוך כך, הערב התקיימה מסיבה של סוכנות הדוגמנות עלית מודלס, על גג מלון קרלטון בתל אביב. בין הנוכחים במקום היו בר זומר, אירית רחמים, טיילור מלכוב, שונית חמד, נטע אלחמיסטר ועוד. מהצילומים ברשתות החברתיות נראה שלא נשמרו הנחיות הקורונה.

המשטרה זימנה היום לחקירה את הקבלן איציק טולדנו שאירח אמש על גג מגדל Yoo בתל אביב מסיבת בר מצווה בליווי זיקוקים שהופעלו ללא אישור. באירוע של משפחת טולדנו, קרובי חברתו של הזמר עומר אדם, השתתפו אנשי בידור, בהם ליאור נרקיס ושלום מיכאלשווילי, שפרסמו תיעוד ברשתות החברתיות. גם חבר הכנסת ניר ברקת, שאשתו של איציק טולדנו היא בת דודתו, השתתף בה.

שוטרים הגיעו אתמול למסיבה בעקבות תלונות על רעש ועדויות על זיקוקים וניסו להפסיקה. לטענת המשטרה, טולדנו אמר לשוטרים עם הגעתם כי ינמיך את המוסיקה בשעה 23:00 כפי שנדרש על פי חוק. הוא זומן למשטרה גם בגין הרעש החריג אך בעיקר בגלל הזיקוקים. ״מופע הזיקוקים הזה היה מסכן חיים. זה אזור מגורים צפוף", אמר גורם במשטרה. בהמשך הודיע טולדנו למשטרה כי אינו יכול להגיע לחקירה מכיוון שהוא חולה.

 

תגיות:
קורונה