זירת הרצח בבאקה אל גרבייה
צילום: דוברות המשטרה

חשד לרצח שלישי ביממה: בן 22 נדקר למוות בבאקה אל גרבייה

מותו של מוחמד וותד, תושב ג'ת, נקבע בבית החולים הלל יפה, לאחר שפונה לשם עם פצעים קשים. המשטרה פתחה בחקירה. כמה שעות קודם נורה למוות צעיר בכפר יאסיף
חן ביאר
16 ביוני 2020
23:28
עודכן ב 02:50

מוחמד וותד, תושב ג'ת בן 20, נדקר הלילה (רביעי) למוות בבאקה אל גרבייה. הוא פונה לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא פצוע קשה, אך שם נקבע מותו. המשטרה פתחה בחקירה. מוקדם יותר, בבית החולים בנהריה נקבע מותו של צעיר בן 20 שנפצע פצעים אנושים מירי בכפר יאסיף שבצפון. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע, ומחפשת אחר חשודים.

 מוחמד וותד

בשעות הצוהריים נורה למוות צעיר בן 20 ביפו, ילד בן 12 נורה אף הוא באירוע ומצבו מוגדר אנוש. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, ומסרה כי הרקע פלילי. על פי החשד, שני חשודים רכבו על אופנוע וירו מטווח קצר בצעיר, פריד ח'לאף, תושב העיר, ובנער – ונמלטו מהמקום. כוחות גדולים של שוטרים ואנשי יס״מ הגיעו לאזור ופתחו בסריקות אחר החשודים. הנער משתייך למשפחת אבו סייף המתגוררת סמוך למקום ההתנקשות, וח'לאף הוא קרוב משפחה רחוק שלו.

תושבת יפו, נעים אבו סייף, תיארה את האירוע: "אני כמו סבתא שלו (של הנער שנורה ונפצע). תפסתי את היד שלו, הרגשתי את מעט הדופק שלו. בשעה 12:00 ירו על שניהם וברחו, איפה המשטרה? איפה משמר הגבול? רק מחפשים פה סמים, את הרוצחים המשטרה לא מחפשת. בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה. המשטרה לא לוקחת את הנשק מהאנשים, מחפשים רק סמים".