הצעיר הנאשם באונס

אונס בת ה-11 בחיפה: בן 21 מואשם בעבירות מין קשות

הצעיר, תושב חיפה, מואשם גם בהתעללות ופריצה לכלי רכב ולדירה. על פי כתב האישום, בן ה-21 נכנס לחדרה של הקטינה, סגר את הדלת והחל לגעת בה. ברגע שבת ה-11 התעוררה הוא תקף אותה מינית
מיכל וסרמן
25 ביוני 2020
11:19

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש הבוקר (חמישי) כתב אישום נגד צעיר בן 21, בגין אונס בת ה-11 בעיר בתחילת החודש. הצעיר מואשם בביצוע עבירות מין קשות, התעללות ופריצה לכלי רכב ולדירה. על חלק מפרטי כתב האישום הוטל צו איסור פרסום, בפרקליטות אומרים כי הצו נועד להגן על קורבן האונס ומשפחתה. 

על פי כתב האישום, הצעיר הגיע לבניין שבו מתגוררת בת ה-11 יחד עם משפחתה לפנות בוקר, ונכנס לדירתם דרך חלון בסלון, שהיה פתוח.  הנאשם הוציא סכין מאחת המגירות במטבח, כדי לפתוח בעזרתה ארונות נעולים, והחל בחיפוש בבית. לאחר שהבחין במפתחות המכונית של המשפחה, הנאשם ניסה לפרוץ אליה, אך לבסוף ויתר על כך. לאחר שחזר מהמכונית לדירה, בן ה-21 נכנס לחדרה של הקטינה, סגר את הדלת והחל לגעת בה. ברגע שבת ה-11 התעוררה הוא תקף אותה מינית. 

הנאשם נעצר שלושה ימים לאחר פתיחת החקירה, שפורסמה לראשונה בכאן חדשות, לאחר שחקירת המשטרה העלתה כי התקיפה בוצעה בביתה של הילדה על ידי אדם זר, ואין חשד כי אחד מבני המשפחה ביצע את המעשים. בן ה-21 שחזר את המעשה לאחר מעצרו. 

תגיות:
אונס