המוזיקאי והמלחין
צילום: אילן בשור

המוזיקאי דויד ברוזה: המצב באמת לא נראה טוב

ברוזה אמר לכאן רשת ב: "כשאתה פרוס על ממשלה כל כך רחבה אני לא יודע אם יש לה ראש ובטח אני לא רואה את הזנב שלה" • שר התרבות על המשבר בענף: נחפש בכל דרך איך מייצרים תרבות בימי קורונה
דקלוינסון
09 ביולי 2020
10:25

המוזיקאי דויד ברוזה מותח היום (חמישי) ביקורת על התנהלות הממשלה במשבר הקורונה ואומר כי היא אינה יודעת מימינה ומשמאלה, כלשונו. "הם שוחים בערפל. הם לא יודעים איך ומה ומבלבלים את הקהל תוך כדי זה. המנהיגות מפוזרת מאוד, כשאתה פרוס על ממשלה כל כך רחבה אני לא יודע אם יש לה ראש ובטח אני לא רואה את הזנב שלה".

האזינו לריאיון עם דויד ברוזה

בראיון לירון דקל וחיים לוינסון בכאן רשת ב הוסיף ברוזה: "אנחנו נפגעים מאוד כשמנהיגות לוקה בחסר, לא מוצאת את הזנב שלה. הממשלה המיוחדת הזאת קמה על מנת לטפל בבעיה של הקורונה. למה הם התכנסו בדיוק אם לא בשביל לנהל את המערכה? הם לא יודעים מימינם ומשמאלם והמצב באמת לא נראה טוב".

שר התרבות חילי טרופר התייחס מוקדם יותר בתוכנית למשבר הכלכלי בענף התרבות, ואמר: "נחפש בכל דרך איך מייצרים תרבות בימי קורונה. אנחנו גם מול האוצר בכל דרך כדי לאפשר למוסדות להמשיך לשרוד ולפצות את האנשים שנפגעו".

האזינו לריאיון המלא בכאן רשת ב

בתוך כך, שר התרבות אומר כי כחול לבן לא תעלה להצבעה במליאת הכנסת את ההצעה להקים ועדת חקירה לפרשת הצוללות בעקבות המשבר בקואליציה. הוא מתח ביקורת על התנהלות ראש הממשלה וחברי הכנסת של הליכוד שתמכו אתמול בהקמת ועדה לחקירת ניגודי העניינים של שופטים. "לא נשתתף במשחק הזה של נקמנות פוליטית, זה לא הרגע. כולם צריכים להתעסק במשבר הקורונה".