רופא, אילוסטרציה
צילום: גטי אימג'ס

תלונה נגד רופא מתמחה בבי"ח במרכז הארץ החשוד שסימם נשים ואנס אותן

למשרד הבריאות הגיעה באחרונה תלונה של צעירה נגד המתמחה ונלקחה ממנה דגימת שיער לבדיקת הימצאות סם אונס. במשרד יגישו היום תלונה למשטרה
איתי שיקמן וורד פלמן
13 ביולי 2020
10:56

משרד הבריאות יגיש היום (שני) תלונה למשטרה נגד רופא מתמחה בבית חולים גדול במרכז הארץ בחשד שעשה שימוש בסם אונס ואנס נשים. למשרד הגיעה בימים האחרונים תלונה של צעירה על המעשים ואף נלקחה ממנה דגימת שיער לבדיקת הימצאות סם אונס. 

לאחר הגשת התלונה החומר יועבר ליחידה לדין משמעתי במשרד הבריאות כדי לשקול האם להשעות את המתמחה. בבית החולים ממתינים להגשת התלונה במשטרה. המעשים לכאורה של המתמחה נחשפו בעקבות פוסט בפייסבוק שלאחריו הגיעו לכותבת הפוסט נשים נוספות שטוענות למעשים דומים.

עורכי הדין גיל עשת ואלעד רט המייצגים האת המתמחה מסרו בתגובה: בימים האחרונים פורסמו פרסומים פוגעניים וכוזבים ברחבי הרשת שגרמו נזק חמור ובלתי הפיך למרשנו עד כדי איומים על חייו. מרשנו מעולם לא כפה עצמו על אישה, ולא קיים יחסי מין ללא הסכמה, ולא עשה שימוש בסם אונס או בכל סם אחר. מדובר בטענות מופרכות מיסודן. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לאפשר לגורמים המוסמכים לברר את הנושא ולא לערוך משפט שדה ולחרוץ דין בטרם עת.