צילום: מוטי קרליץ, פלאש 90
ניידת משטרה בחולון

בשל שביתת העובדים הסוציאליים לא נגבתה עדות מילד שהתלונן על מעשה מגונה

אמו של הילד התלוננה בשבוע שעבר במשטרה כי גבר ביצע בו מעשה מגונה בבריכה בקאנטרי קלאב של חולון. במשטרה לא יכלו לשמוע את עדותו מכיוון שחוקרי הילדים שובתים
דניאל אלעזר
20 ביולי 2020
16:05

במשטרת חולון התקבלה בשבוע שעבר תלונה בנוגע למעשה מגונה של גבר כבן 50 בילד בן תשע במלתחות קאנטרי בעיר, אולם בשל שביתת העובדים הסוציאליים עדיין לא נגבתה עדותו של הילד על ידי חוקר ילדים. כך פורסם היום (שני) בכאן חדשות.

אימו של הילד התלוננה במשטרה ביום שיש האחרון וסיפרה כי הגבר ביצע את המעשה בבנה במלתחות הקאנטרי בחולון יומיים קודם לכן, ביום רביעי. בפוסט שכתבה ופורסם בפורום לתושבי חולון, סיפרה האם כי בשעה ששהו בקאנטרי היא שלחה את בנה בפעם הראשונה להתקלח לבד במלתחות. לאחר 10 דקות כשהבחינה שהוא לא חזר, הלכה לראות מה קורה איתו.

״נחרדתי לראות שהוא יוצא עם גבר נוסף בשנות ה-50-60 לחייו. מראה שחום, לובש כל הזמן בגדים שחורים. בהתחלה לא הבנתי מה קורה, וכשבאתי לפנות אליו הבן שלי אמר לי: 'אמא עכשיו תהיי בשקט'. כשנשאל מה קרה במלתחות אמר לי שהבחור נכנס איתו לתא של המקלחות וכשהוא אמר לו שהוא מתקלח שם ועבר לשירותים, אותו הגבר הגיע לשם, סתם לו את הפה, ואמר לו שאם יגיד משהו זה יהיה מאוד לא טוב״, כתבה האם.

המשטרה פתחה בחקירה וזימנה לחקירה באזהרה את הגבר, אולם הוא שוחרר תוך הרחקה מהקאנטרי למשך שבועיים. למרות התלונה והרחקתו האיש הילד טרם מסר את עדותו, מכיוון שחוקר הילדים, עובד סוציאלי מטעם משרד העבודה, שובת כעת ולמרות שהמשטרה ביקשה אישור חריג הדבר לא אושר בועדת החריגים.