נועה קירל
צילום: ערן לוי

נועה קירל בגיליון יום ראשון של "הוושינגטון פוסט"

הריאיון עם הזמרת התקיים על רקע חתימתה עם "אטלנטיק רקורדס" לפני כחודשיים, על חוזה הקלטות של מיליוני דולרים
שני נחשוני
02 באוגוסט 2020
07:16

הוושינגטון פוסט פרסם היום (ראשון) כתבה על החיילת, זמרת, נועה קירל בגיליון יום ראשון שלו, ברקע חתימתה בחודש יוני על חוזה הקלטות בסך מיליוני דולרים עם "אטלנטיק רקורדס".

העיתון האמריקני הציג את קירל כ"אחת מכוכבות הפופ הגדולות בישראל", וכתב בהתייחס לחוזה הענק שחתמה קירל עם חברת התקליטים האמריקנית כי "לעתיד הנראה לעין, כל ראיון תקשורתי, כל הופעה פומבית, כל הקלטה לטלוויזיה וצילום תמונות חייבים להיות מתואמים בקפדנות עם הצבא הישראלי".

כשפורסמה ההודעה על חתימות החוזה בחודש יוני, נאמר בה כי במהלך השנה הקרובה תעבוד קירל על חומרים באנגלית ותצלם קליפים. עוד נאמר שהעסקה התבשלה מזה כשנתיים עד לחתימה בתחילת שנת 2020 והיא כוללת בתוכה מערך ניהולי, יחצני, שיווקי, אסטרטגי, אומנותי והפקתי המוערך במיליוני דולרים.

קירל סיפרה בריאיון לעיתון על השירות הצבאי והקשיים שהדבר מציב בפני הקריירה שלה: "זה לא קל, אבל יש בזה משהו מאוד אותנטי. אני מופיע במקומות קטנים בהרבה ומול קהל הרבה יותר קטן ממה שאני רגיל, אבל אני שם עם החיילים, וכולנו לובשים את אותם המדים. זה מאוד משמעותי עבורי".

קירל ידעה את "אטלנטיק רקורדס" במהלך המשא ומתן על החוזה שהיא תשרת בצבא במשך שנתיים. בריאיון לעיתון, אמרה קירל: "אני יודע שאנשים בחוץ לארץ כנראה לא יבינו למה שמתי הכול בהמתנה בגלל השרות הצבאי, אבל היה לי ברור שאני צריכה לעשות את זה". מאמר שפורסם לאחרונה במגזין בילבורד השווה את מצבה של קירל למצב של אלביס פרסלי, שנקרא לשרת בצבא ארה"ב כשהיה בשיא ההצלחה שלו בשנת 1958.