שי זנזורי
.

"הילדה אמרה: 'אם לאבא קשה - תיקחי לו מהקופה שלי'"

שי זנזורי היה זמר, מפיק מוזיקלי ויוצר. היום הוא מאבטח בחברת קנאביס עבור 30 שקל לשעה: "בגיל 43 אני צריך לקבל עזרה מההורים שלי? זה קורע לי את הנשמה" | מדינה בחל"ת
משחקי הכיס
09 באוגוסט 2020
20:23
עודכן ב 06:13

"עוזרים לי בשכר דירה, עוזרים לי באוכל, אימא שלי נתנה לי את האוטו שלה. אני קורס כלכלית. למה אני צריך להיעזר בגיל 43 על ידי הורים שהם בגיל 70? זה קורע לי את הנשמה", אומר שי זנזורי.

זנזורי היה עד הקורונה זמר, מפיק מוזיקלי ויוצר, יחד עם אשתו הזמרת צליל. היום הוא מאבטח בחברת קנאביס עבור 30 שקל לשעה.

"הופענו עם המון אומנים מפורסמים, המון", הוא אומר. אלטון ג'ון, ג'יימס בראון, ג'ניפר לופז ומארק אנתוני. שרון סטון, בבית שלה בסלון".

על המעבר לעבודה בשמירה הוא אומר: "זה כמו משאף של אסטמתיים, כמו ונטולין כזה, שאתה לוקח בשביל לשרוד עוד איזה חמש דקות. מיומן עם המון עבודות לכלום, לאפס. אם אין לך עכשיו כסף לאוכל אתה לא תבוא ותקליט שיר בשעת אולפן שהיא 200 שקל פלוס מע"מ לשעת אולפן. אני מבין אותם.

"אפס הופעות וגם אין כבר כסף להחזיר את המקדמות. אתה רואה טלפון "רעות לקוחה", או משהו כזה. אתה מסתכל על הטלפון מחייג אליך ואתה יודע מה היא הולכת להגיד. אתה לא עונה, אתה מסתכל ואתה נושך את השפתיים ואתה אומר, 'מה אני אגיד לה, מה אני אגיד, איך לענות, מה זה...? כי אתה מרוסק. כל הכבוד העצמי שלנו, כל הפאסון שלנו, כל מה שבנינו, הכול נלקח לנו".

"חייב לצאת רגע מכל האגו". שי זנזורי 

על הקושי הכלכלי הוא אומר: "מה, אני אצא לעבוד בשביל 6,000 שקל לחודש כשאני מרוויח את זה בהופעה אחת? ואז אני מסתכל על הפנים של אשתי. רק לפי המבט בעיניים שלה הבנתי שהיא רוצה להגיד לי שהם, האנשים האלה שאמרו לי לצאת לעבודה, הם צודקים, ואני חייב לצאת רגע מכל האגו, פאסון, לזרוק את זה לים

"הילדה רצתה לבנות בית מעץ ואמרתי לה, 'בואי נחסוך'. במשך כמה חודשים חסכנו את הכמה אלפים אלה. הקופה שלה עמדה באיזשהו מקום גבוה בארון שלה. התחילה הקורונה והתחילו הבעיות הכלכליות והילדה שלי באה לאשתי ואומרת, 'אם לאבא קשה - תיקחי לו מהקופה שלי'. וזה היה לי קשה. כי... זה שלה. זה שלה, זה של הילדה שלי. אני צריך לקחת מהילדה שלי בשביל שאנחנו נשרוד?

"להבין את זה שאתה לא יכול לעמוד בזכות עצמך ואתה צריך תמיכה – זה ממוטט. כרגע אנחנו נושכים את השפתיים ואנחנו נדע ימים יפים. וכשנדע ימים יפים - נהיה הרבה יותר חכמים. נדע, אם נגיע יום אחד למצב כזה, איך לא ליפול".