מלון הים האדום באילת
עידן שם טוב

החשד לאונס באילת: למשטרה תיעוד של מעורבים נוספים, המתלוננת הסכימה לעימות עם העצורים

במשטרה נערכים למעצרים נוספים. גורם המעורה בחקירה: לא מדובר ב-30 גברים, אלא במספר קטן יותר. גורם במשטרה - "מי שלא יבוא - נגיע אליו" • חברתה של הנאנסת: "מצאתי אותה שרועה על המיטה, כמעט מחוסרת הכרה. הרגשתי שהיא לא מבינה מה הולך סביבה"
ורד פלמן ואיציק זוארץ
21 באוגוסט 2020
19:06
עודכן ב 20:15

החשד לאונס קבוצתי באילת: במשטרה נערכים למעצרים נוספים ומצפים מכל מי שהיה במסדרון המלון סמוך לחדרה של הנערה, ליצור עימם קשר. בתוכנית "השבוע" בכאן 11 דווח הערב (שישי) כי המתלוננת הסכימה לעימות עם העצורים. העימות בין החברה של הנערה לבין החשוד המרכזי חיזק את החשד נגדו. גורם המעורה בחקירה: "לא מדובר ב-30 גברים, אלא במספר קטן יותר".

גורם במשטרה אמר: ״מי שלא יבוא, נגיע אליו״. החוקרים הצליחו לאתר במצלמות האבטחה את הרגעים שבהם, על פי החשד, בוצעו המעשים, כעת הם נערכים לזיהוי חשודים הנוספים הנראים סמוך לחדר. 

חברתה של הנאנסת:  "מצאתי אותה שרועה על המיטה, כמעט מחוסרת הכרה. הרגשתי שהיא לא מבינה מה הולך סביבה"

חברתה של הנאנסת סיפרה בזמן עימות במשטרה מול החשוד המרכזי: "יצאתי כדי לקנות לה אוכל ושתייה, וכשחזרתי לחדר ראיתי התגודדות של המון אנשים. דפקתי על הדלת ואף אחד לא ענה לי. צעקתי וצרחתי את השם שלה – ולא היה מענה. פתאום מישהו פתח לי כשהוא עירום. מצאתי אותה שרועה על המיטה, כמעט מחוסרת הכרה. הרגשתי שהיא לא מבינה מה הולך סביבה ורצתי להזעיק עזרה״. העימות בין החברה של הנערה לבין החשוד המרכזי חיזק את החשד נגדו. 

מוקדם יותר המשטרה פתחה בחקירת השיח ברשת בעקבות הפצת סרטונים מהאירוע, זאת בשל פניית כאן חדשות. עוד הודיעה המשטרה כי תתגבר את האבטחה סביב ביתה של הנערה בשל השיח האלים. אחד החשודים במעורבות בפרשה הוא אסיר משוחרר, ועומדים נגדו שני כתבי אישום בגין אלימות. מעצרו של החשוד, איסי רפאלוב בן 27 מחדרה, הוארך אתמול עד ליום ראשון. 

החשדות המיוחסים לרפאלוב הם: "בעילה תוך ניצול מצב של קטינה וקשירת קשר לביצוע פשע ואי מניעת פשע". הוא והחשוד השני שנעצר, שגם מעצרו הוארך בחמישה ימים, מכחישים את החשדות המיוחסים להם.