ח"כ תמנו-שטה בגיבושון כחול לבן, שישי

אחרי שהשתתפה בגיבושון של כחול לבן, השרה תמנו-שטה אובחנה כחולת קורונה

השרה עדכנה הערב את קצין הכנסת. ביום רביעי היא שהתה במשכן הכנסת, שורת שרים וחברי כנסת ייכנסו לבידוד לאחר ששהו בקרבתה. החקירה האפידמיולוגית נמשכת
יערה שפירא
23 באוגוסט 2020
22:03

השרה פנינה תמנו-שטה עדכנה הערב (ראשון) את קצין הכנסת יוסף גריף כי נמצאה חיוביות בבדיקת קורונה שביצעה. ביום רביעי האחרון שהתה תמנו-שטה במשכן הכנסת וביום שישי השתתפה בגיבושון של מפלגתה, כחול לבן. בכנסת הודיעו כי ימשיכו בחקירה האפידמיולוגית בעניינה בתיאום נציגי משרד הבריאות. שר המשפטים אבי ניסנקורן, שר התיירות אסף זמיר, שר האנרגיה יובל שטייניץ, סגן השר גדי יברקן, וכן חברות הכנסת תהלה פרידמן מכחול לבן ואיילת שקד מימינה וחבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד ייכנסו כולם לבידוד לאחר ששהו בקרבת השרה.

השרה תמנו-שטה כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "שלום חברים ולילה טוב, בסוף השבוע לא חשתי בטוב, על כן בבוקר ראשון נבדקתי בדיקת קורנה וכפי שפורסם נמצאתי חיובית לנגיף. משרד הבריאות מבצע כעת את החקירות האפדימיולוגיות כדי לעדכן בהנחיות את כל מי שהיה בסביבתי. בשורות טובות ובריאות לכל ישראל". 

בד בבד, חבר הכנסת ואליד טהאא מרע"ם הודיע הלילה לקצין הכנסת  כי בא במגע עם חולה קורונה מאומת ולכן נכנס לבידוד ביתי. חבר הכנסת טהאא צפוי לצאת מהבידוד בעוד עשרה ימים.