תיעוד השוד האלים ברחובות ממצלמת האבטחה

חבר מועצת עיריית רחובות חשוד במעורבות בשוד אלים של בית עסק בעיר

מעצרו של דני מרשה, בעליו של עסק מתחרה, הוארך בחמישה ימים. מעצר החשודים הגיע אחרי שהמשטרה פרסמה סרטון בו נראים חשודים באירוע תקיפה בעיר וביקשה את עזרת הציבור בזיהויים
איתי שיקמן
26 באוגוסט 2020
10:13
עודכן ב 13:00

המשטרה הודיעה היום (רביעי) כי עצרה חבר מועצת עיריית רחובות, דני מרשה, בחשד למעורבות בשוד אלים של בית עסק בעיר לפני כחודש, לצד שמונה חשודים נוספים. לחבר המועצה יש עסק מתחרה. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו בחמישה ימים.

מעצר החשודים הגיע אחרי שהמשטרה פרסמה ביום ראשון סרטון בו נראים חשודים באירוע תקיפה בעיר וביקשה את עזרת הציבור בזיהויים. לפי החשד, הם הגיעו לבית העסק כשפניהם מכוסות, שדדו כסף מהקופה ותקפו באלימות אנשים שהיו במקום.

חבר המועצה דני מרשה

חבר מועצת העיר לא מתועד בסרטון, אך הוא חשוד במעורבות בשוד והוא יובא היום לדיון בבקשת המשטרה להארכת מעצרו. כרגע המשטרה מייחסת לחשודים את אותה המעורבות, ללא הבחנה ביניהם. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם של שישה מהחשודים, תושבי אשקלון וקרית מלאכי. אחד מהם נשלח למעצר בית, ושניים אחרים יובאו היום לבית משפט לדיון בעניינם.

עורך הדין ירון פורר שמייצג את חבר המועצה: "מרשי משתף פעולה באופן מלא עם המשטרה וענה על כל שאלה ושאלה. העובדה שיש תחרות עסקית בין מרשי למתלוננים איננה תחליף לראיות. מרשי מכחיש מכל וכל המיוחס לו".

תגיות:
רחובות