מלון הים האדום באילת
צילום: עידן שם טוב

חמישה קטינים ובגיר יואשמו במעורבות בפרשת האונס הקבוצתי באילת

המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בחמישה ימים • מעצרם של שני הבגירים בני ה-27 יוארך ביום שלישי • החוקרים עדכנו את הנערה על ההתקדמות בחקירה • שני אחים החשודים במעשה האונס עצמו שוחררו למעצר בית
איציק זוארץ
30 באוגוסט 2020
10:27

התפתחות בחקירת החשד לאונס קבוצתי באילת: המשטרה הודיעה היום (ראשון) כי חמישה נערים  ובגיר יואשמו במעורבות במעשה ויוגשו נגדם הצהרות תובע. כמו כן, המשטרה תבקש להאריך את מעצרם בחמישה ימים. שני החשודים בני ה-27 יובאו לדיון בהארכת מעצרם ביום שלישי. צוות החקירה עדכן את הנערה בהתקדמות בחקירה. כמו כן, שני אחים החשודים במעשה האונס עצמו שוחררו למעצר בית והמשטרה ביקשה עיכוב ביצוע.

ביום חמישי הודיעה המשטרה כי פיענחה את אונס הקטינה באילת והגיעה לכל החשודים המעורבים באירוע. בסך הכל אותרו 17 חשודים, מהם נעצרו 14 – ארבעה מתוכם בגירים. מעצרם של 10 מהם הוארך והיתר שוחררו בתנאים מגבילים. כתבי אישום בפרשה צפוים להיות מוגשים השבוע. עדותה של הקורבן נמצאה מהימנה ונמצאו לה חיזוקים ראייתים.

בשבוע שעבר הוארך בשישה ימים מעצרם של שני החשודים המרכזיים, תושבי חדרה בני 27. אחד מהם, איסי רפאלוב מכחיש את המעשים. בדיון הארכת מעצרו בבית המשפט הוא טען - לא היה ולא נברא. מנגד, מחקירת הפרשה עולה כי אחד מהם הודה שצילם את המעשה.