מלון הים האדום באילת, 20.08.20

האונס באילת: החשוד המרכזי הציע עזרה רפואית לנערה ואנס אותה בחדרו

פרטי חקירה חדשים מגלים כי החשוד בן ה-27 ניסה להתחיל עם הנערה בבריכה, אך היא דחתה אותו ואמרה לו כי הוא מבוגר מדי בשבילה. לאחר מכן כשחשה ברע בשל האלכוהול - טען כי הוא חובש ולקח אותה לחדרו, לשם הגיעו בהמשך שאר החשודים
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
01 בספטמבר 2020
18:20

פרשת האונס הקבוצתי באילת: פרטים חדשים מחקירת המשטרה המתפרסמים הערב (שלישי) מגלים כי החשוד המרכזי בפרשה, בן ה-27, הציע עזרה לנערה הנאנסת לאחר ששתתה אלכוהול ואנס אותה בחדרו. מהחקירה עולה כי הנערה הגיעה לבית המלון כדי לבקר קבוצה של חברים שהכירה מהבית. בשלב מסויים החשוד המרכזי, שאותו לא הכירה, ניסה להתחיל איתה בבריכה והיא אמרה לו שהוא מבוגר מדי בשבילה. 

כמה שעות לאחר מכן חשה הנערה שלא בטוב בעקבות שתיית האלכוהול. החשוד המרכזי הציע לה עזרה תוך שהוא טוען כי הוא חובש. הוא הוביל אותה לחדרו במלון, ושם החל במסכת האונס. בסרטוני מצלמות האבטחה נראית בשלב זה המולה גדולה של אנשים, לפחות 16 נערים ובגירים, שהולכים לכיוון החדר. בסרטונים הם אף נראים כשהם מזמינים האחד את השני לחדר. עוד עולה כי הנערה קיבלה למחרת הודעות משניים מהחשודים ומתוכן ההודעות הבינה את שקרה וניגשה למשטרה.

מחר יוגשו כתבי אישום נגד החשודים בפרשה. היום הוגשו הצהרות תובע ובקשה להאריך עד מחר את מעצרם של שניים מארבעת החשודים המרכזיים, בני 27 מחדרה. אחד מהם, איסי רפאלוב. שמו של חברו אסור בפרסום. מסתמן כי כתבי האישום יכללו 10 או 11 מתוך 14 חשודים שנעצרו. לפחות ארבעה מהם יואשמו באונס, האחרים בסיוע, קשירת קשר לפשע ואי דיווח.