-
צילום: פלאש 90

המניע שנבדק לרצח ברהט: לאם היו כמה בני זוג לאחר גירושיה

אם לפעוטה בת שלוש, נורתה למוות בראשה על ידי רעולי פנים סמוך לביתה. במשטרה אומרים כי מדובר בחקירה מורכבת שייתכן שתיארך זמן רב. אביה, איברהים: "צריך לחקור את כל בני המשפחה"
אסף פוזיילוב
11 בספטמבר 2020
14:33

לאחר שהלילה (שישי) נרצחה ברהט חנין אל-עביד בת ה-27, המניע שנבדק לרצח הוא שלצעירה היו כמה קשרים עם בני זוג לאחר גירושיה ושחייתה בצורה "לא צנועה" לדעת גברים במשפחתה. אלעביד, אם לפעוטה בת שלוש, נורתה למוות בראשה על ידי רעולי פנים סמוך לביתה. במשטרה  אומרים כי מדובר בחקירה מורכבת שייתכן שתיארך זמן רב. הלוויתה של הצעירה התקיימה הצוהיים, ובתה מטופלת בידי אחותה. 

אביה, איברהים, דורש שיחקרו את כל בני המשפחה והוסיף שבשנים האחרונות בתו "חזרה בתשובה אחרי שעשתה הרבה שטויות והפכה לילדה טובה. אין לי מושג מי זה יכול להיות, אצלנו במשפחה לא אכפת מה הבת עושה". האב סיפר כי בשנים האחרונות לא הייתה לא היה בקשר עם בתו: "היא בחורה עצבנית אז התרחקנו, אבל תמיד שמעתי מהאחיות שלה מה המצב שלה. אני לא מעכל". 

שכניה של אל-עביד תיארו את הזירה כ"הוצאה להורג". הם סיפרו כי הירי התבצע בזמן שביתה של האם הצעירה הייתה לידה. אחותה של אל-ערביד, שהתעוררה מקולות הירי, ימצא מהחדר ומצאה אותה. אל-ערבית היא הנרצחת ה-12 השנה מהמגזר הערבי. 


חנין אל-עביד שנרצחה ברהט

תגיות:
רצח
,
רהט