קים קרדשיאן-ווסט, הלילה
מתוך דף האינסטגרם הרשמי

קים קרדשיאן תרמה מיליון דולר למאבק העם הארמני

כוכבת הריאליטי שהונה מוערך בכ-900 מיליון דולר, הודיעה על התרומה בדף האינסטגרם שלה. "לא ניתן לגבולות להפריד בינינו - כולנו אומה ארמנית אחת", אמרה
איתמר מרגלית
11 באוקטובר 2020
15:12

כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן-ווסט הודיעה הלילה (ראשון) כי תרמה מיליון דולר לקרן הומניטרית הפועלת למען ארמניה, בעקבות המלחמה בין אזרבייג'אן וארמניה באוטונומיה נגורנו-קראבך. בהודעה שצילמה ופרסמה בחשבון האינסטגרם שלה, אמרה אשת העסקים האמריקנית, שאביה המנוח רוברט קרדשיאן הוא נצר למשפחה ארמנית, כי "למרות המרחק הרב בין המדינות, לא ניתן לגבולות להפריד בינינו - כולנו אומה ארמנית אחת".

קרדשיאן-ווסט אמרה ל-189 מיליון העוקבים בדף האינסטגרם שלה, כי "בין אם תעזרו להעלות את המודעות ברשתות החברתיות או תתרמו ולו רק דולר אחד בלבד - כל דבר יעזור". בחודש יוני האחרון פורסם במגזין הכלכלי "פורבס" כי הונה של קרדשיאן-ווסט מוערך בכ-900 מיליון דולר, בעקבות עסקה למכירת 20% מחברת הקוסמטיקה שבבעלותה, לתאגיד הקוסמטיקה האמריקני Coty.

בחודש שעבר פרסמה קרדשיאן-ווסט כי תוכנית הריאליטי הוותיקה "משפחת קרדשיאן" תרד מהאוויר בסוף העונה הבאה. התוכנית שעלתה לשידור בשנת 2007 בערוץ E בארץ ובעולם, משדרת כעת את העונה ה-19 במספר, שצולמה בזמן התפרצות מגפת קורונה.