-

תיעוד: בריונות בכביש - חפצים הושלכו מרכב נוסע לכיוון רכב אחר

הנהג שתיעד את החפצים שנזרקו לעבר רכבו הגיש תלונה, אך על אף שעבר יותר מחודש, המשטרה טרם עיכבה חשודים • המשטרה: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת בימים אלו"
איתי שיקמן
25 באוקטובר 2020
07:55

בסרטון שהגיע הבוקר (ראשון) לידי כאן חדשות נראה רכב נוסע בכביש 6 במהירות גבוהה, עוקף כלי רכב אחר ומשליך לעברו חפצים. הנהג שלעברו הושלכו החפצים, ושתיעד את האירוע, התלונן במשטרה, אלא שיותר מחודש אחרי המקרה, המשטרה טרם עצרה חשודים במעשה.

האירוע אירע בתחילת חודש ספטמבר. בתיעוד ממצלמות רכבו של ש' שנסע בכביש לכיוון צפון, סמוך למחלף נחשונים, נראה רכב מדגם מאזדה עוקף את מכוניתו. בשלב הראשון נשמעת חבטה ובהמשך נראים נוסעי הרכב כשהם משליכים מהחלון האחורי חפצים לעבר רכבו של ש'.

ש' התקשר למוקד 100 בזמן הנסיעה והעביר את פרטי הרכב הפוגע למוקד. לדבריו, "במשך קרוב לעשר דקות כשרכב משטרתי נוסע מאחוריו ואופנוע משטרתי לפניו, ואני אומר את זה למוקדנית, אף אחד לא עצר אותו". "הם המשיכו להשתולל בכביש ואיימו עלי תוך כדי נסיעה. אחר כך הם חתכו בפראות כמה נתיבים וברחו לכיוון כפר קאסם", הוסיף ש'.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמייצג את ש' אמר לכאן חדשות: "מרשי התלונן על קבוצה של בני מיעוטים שמסכנת בכביש 6 את הציבור, ועושה בכביש ככל העולה על רוחה. אנו מחכים למעצרם - בכל יום שהם אינם נעצרים ואינם מובאים לדין הם מהווים סכנה לחברה ולציבור".

ממשטרת ישראל נמסר: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים לא נפרט אודות חקירות מתנהלות, אולם נציין כי נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ולבצע את כל הפעולות הנדרשות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים".