Arlo Parks

בחירות העורכים - כאן 88 | 10.11.2020

עדכון אחרון - 10.11.2020
מערכת כאן
11 בנובמבר 2020
20:57

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

ירמי קפלן - אחזיר אותך בזמן

ירמי קפלן חוזר עם שיר חדש. את המילים הוא כתב עם אדם זיו והן משקפות לדבריו את "כל מה שאינו אנושי בתרבות הדיגיטל". השיר אמנם נכתב לפני תקופת הקורונה אבל הוא רלוונטי ונוקב היום מאי פעם. "הפסקנו לראות את האחר כבנאדם ובמיוחד כאשר יש לו מצוקות שונות משלנו. הגיע הזמן להתקדם לחברה שמכילה ודואגת לכלל חבריה. זהו זמן חמלה, לתת לאצבעות לנוח מהמקלדת", הוא אומר. השיר "אחזיר אותך בזמן" יקח אתכם לכמה דקות לזמנים אחרים.

חומר אפל - חלום

הצמד "חומר אפל" תפס את האוזניים שלנו כבר מהסינגל הראשון "חלקיקים" שהביא שילוב של הפקה אלקטרונית עם טאצ' נוסטלגי ובעברית. גם השיר השני "חלום" לא מפספס. עירא נוסבאום ונדב דירקטור, בהפקה של רועי אביטל (גארדן סיטי מובמנט),  ממשיכים במסע "בחיפוש אחר אהבה אינסופית ביערות העד של כוכבי הלכת הרחוקים ביותר", כפי שהם מגדירים את אלבום הבכורה שלהם שיצא זה מכבר. מוזמנים להצטרף.

Arlo Parks - Green Eyes

המוזיקאית הלונדונית ארלו פארקס, שחגגה יום הולדת 20 בקיץ, כבר סומנה על ידי ה-BBC כאחת ההבטחות של 2020. בחודש מאי, אחרי שסיבוב ההופעות שלה בוטל, היא שחררה את שיר הפריצה Black Dog, שעוסק בבריאות הנפש בזמנים רגישים שבהם יותר ויותר אנשים בעולם מבודדים. חודש אחרי שהוא יצא פארקס כבר הפכה לשגרירה של הארגון Campaign Against Living Miserably. בחודש שעבר היא הכריזה על אלבום הבכורה שלה שיגיע בתחילת 2021 והוציאה את הסינגל Green Eyes. לדבריה זה שיר על גילוי עצמי, קבלה עצמית והתבגרות. שיר שנוצר במטרה לרומם ולנחם את כל מי שעובר זמנים קשים. 

Harry Styles - Golden

הארי סטיילס הוא מגה סטאר. הזמר והיוצר בן ה-26 הצליח כבר מזמן להתנער מתדמית כוכב הפופ המהונדס מלהקת הבנים וואן דיירקשן, כשיצא לדרך עצמאית עם מוזיקה שמתקבלת באהבה והערכה גם על ידי הקהל וגם על ידי המבקרים. בסוף השנה הקודמת הוא הוציא את אלבומו השני Fine Line, אחרי אלבום בכורה מצויין גם הוא, וההיסטריה סביבו מסרבת לדעוך. מגזין הרולינג סטון אפילו מיקם את האלבום בין 500 האלבומים הגדולים בכל הזמנים ברשימה המעודכנת שפרסם הקיץ. השיר הנהדר Golden כמו כל האלבום, מגובש, חד, מופק לעילא ובעיקר כיפי להאזנה. סטיילס מצליח איכשהו ללכוד את רוח התקופה ועדיין לשלב השפעות של כוכבי רוק ופופ ענקיים שקדמו לו. יש לו עוד לאן להתפתח ואנחנו מקווים שהציפיות הכבדות על כתפיו יעשו לו רק טוב. לנו נשאר למה לחכות ובינתיים ליהנות ממוזיקה נפלאה בלי הרבה תוויות ודעות קדומות. 


פרוטוקול בחירות העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il

(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

למדור בחירות העורכים