גפן פרימו באליפות אירופה 2018
צילום: אי-פי

גפן פרימו נדבקה בקורונה: נבחרת הנשים לא תשתתף באליפות אירופה

הג'ודאית חשה בטוב וללא סימפטומים, שאר הנבחרת יצאה שלילית בבדיקה • יו"ר האיגוד: "היה ברור שלא ניקח סיכון, לא עם הספורטאיות והצוות וגם לא נסכן איש" • המאמן הרשקו: "מקווה שגפן תחלים במהרה ושאר הקפסולה תצא שלילית"
יואב בורוביץ'
12 בנובמבר 2020
18:12

הג'ודאית גפן פרימו נמצאה חיובית לקורונה בבדיקה שערכה אתמול (רביעי). עקב כך, היא וכל נבחרת הנשים לא יקחו חלק באליפות אירופה שתתקיים בשבוע הבא בצ'כיה. פרימו חשה בטוב וללא סימפטומים, ושאר הספורטאיות והצוות יצאו שליליים בבדיקה.

מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו מסר בתגובה לכך: ״אני עצוב מאוד כי מקצועית עשינו הכנה מצוינת. הספורטאיות נראות מצוין וחבל לי שלא נוכל לקבל הזדמנות לזכות במדליות בתחרות היבשתית. יחד עם זאת, בריאות הספורטאיות והצוות מעל הכל ואני מקווה שגפן תחלים במהרה ושאר הקפסולה תצא שלילית גם בשבוע הבא וכך נוכל לחזור במהרה ובבריאות לאימונים". 

יושב ראש איגוד הג'ודו משה פונטי הגיב גם הוא ומסר: ״מהרגע שגפן התגלתה כחיובית, היה ברור שלא ניקח סיכון, לא עם הספורטאיות והצוות וגם לא נסכן איש. מקצועית זה חבל, במיוחד לאור ההישגים באליפויות עד גיל 21 ועד גיל 23, אולם אין לנו כל ברירה. נאחל לגפן החלמה מהירה וחזרה מהירה לאימונים. בימים הקרובים הספורטאיות יבצעו בדיקה נוספת וכמובן שננהג לפי הוראות משרד הבריאות״.

תגיות:
ג'ודו