זירת הדקירה
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

אירוע אלימות בירושלים: שלושה בני משפחה נפצעו מדקירות

החשוד בתקיפת בני משפחתו דקר את אחיו, אשתו ואמו. האח ואשתו הצליחו לצאת עם בתם התינוקת מהבית, בעוד החשוד התבצר עם האם בדירה. השוטרים שפרצו לדירה חילצו את האם • שני גברים נפצעו באירוע ירי בקלנסווה
ורד פלמן והדס גרינברג
27 בנובמבר 2020
20:32
עודכן ב 22:33

שלושה בני אדם נפצעו הערב (שישי) באירוע אלימות בירושלים. גבר ואישה כבני 30 שנפצעו קשה ואישה כבת 45 שנפצעה קל פונו לבית החולים שערי צדק בעיר. תינוקת כבת שמונה חודשים, שלא נפצעה, פונתה גם כן לבית החולים. מהמשטרה נמסר כי השוטרים שהגיעו לדירה, נאלצו לפרוץ אליה לאחר ששמעו קריאות מצוקה. השוטרים עצרו לאחר מאבק חשוד בתקיפה. כל המעורבים - בני משפחה.

החשוד בתקיפת בני משפחתו דקר את אחיו, אשתו ואמו. האח ואשתו הצליחו לצאת עם בתם התינוקת מהבית, בעוד החשוד התבצר עם האם בדירה. השוטרים שפרצו לדירה חילצו את האם. החשוד בדקירה הוא אחד מקורבנות ההתעללות של אליאור חן, והשתחרר אתמול מבית החולים לבריאות הנפש איתנים. חן, שכונה "הרב המתעלל", נידון לפני כעשר שנים ל-24 שנות מאסר בגין התעללות בקטינים. לפני כשבעה חודשים נדחתה בקשתו למשפט חוזר.

אמו של החשוד בדקירה שנפצעה פצעים קלים היא אחת מנשותיו לשעבר של חן. אחיו של החשוד בדקירה ואשתו, כבני 30, נפצעו פצעים בינוניים ומאושפזים בבית החולים שערי צדק. בצאת השבת יובא החשוד לבית משפט השלום בעיר לדיון בבקשה להאריך את מעצרו.

פרמדיק של מגן דוד אדום, ליאור לוי, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר והאישה יושבים סמוך לכיכר ברחוב, כשהם בהכרה וסובלים מפציעות בפלג גופם העליון, ופעוטה שבכתה והייתה על הידיים. הכנסנו אותם לאמבולנסים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים הסמוך כשמצבם קשה.

"בדקנו גם את הפעוטה שהייתה איתם, שלא נפגעה ולא נזקקה לטיפול רפואי. בהמשך ביצענו סריקות באזור ואיתרנו אישה כבת 45 שסבלה מפציעה קלה. חבשנו אותה ופינינו אותה במצב קל לבית החולים".

במקביל, במשטרה התקבל דיווח על שני גברים שנפצעו מירי בקלנסווה. הפצועים, שמצבם קשה וקל, פונו לטיפול רפואי בבית החולים מאיר בכפר סבא. נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.

תגיות:
ירושלים