תינוק
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

אב כבן 20 ממערב הנגב נעצר בחשד שהתעלל בבתו התינוקת בת שבעה חודשים

התינוקת אושפזה עם שבר בירך וחבלות על גופה. האב סיפר כי היא נפלה מידיו • גננת מאשקלון הורשעה בתקיפת פעוט לפני כשנתיים בגן בבעלותה
אסף פוזיילוב
30 בנובמבר 2020
09:27
עודכן ב 11:29

אב כבן 20 ממערב הנגב נעצר היום (שני) בחשד שהתעלל בבתו התינוקת בת שבעה חודשים. התינוקת הובאה לבית החולים סורוקה בבאר שבע עם שבר בירך וחבלות ישנות על גופה. האב סיפר כי התינוקת נפלה מידיו.

גרסתו בחקירה לא התיישבה עם ההסבר שנתן בבית החולים ומעצרו הוארך עד יום רביעי. האם עוכבה לחקירה ושוחררה עורך הדין האיל אבו גרארה, שמייצג את האב מטעם הסניגוריה הציבורית אמר כי מדובר באב צעיר בלי עבר פלילי ובלי תלונות קודמות. האב משתף פעולה באופן מלא ומכחיש את החשדות נגדו.

מוקדם יותר הבוקר הורשעה שולי צרפתי, גננת מאשקלון, בתקיפת פעוט בן שנתיים בגן שבבעלותה. האירוע התרחש לפני כשנתיים. בפסק הדין תיארה השופטת כי צרפתי הושיבה את הפעוט בחוזקה ובתגובה הוא החל לבכות וזרק את צלחת האוכל שלו אל הרצפה. בשלב זה צעקה עליו הגננת והוא היכה אותה בידה. צרפתי אחזה ביד אחת בשיערו של הפעוט תקפה, אותו ונתנה לו מכה על היד כשהיא מושכת את ראשו בשיערו לאחור ומכה אותו כמה פעמים על פיו. החקירה החלה לאחר שסייעת שעזבה את הגן התלוננה וטענה כי צרפתי "התייחסה לילדים כמו סמרטוטים".