ליאל קייזר

כמה יעלו בחירות רביעיות - ולאן ילך הכסף הזה?

בחירות רביעיות יעלו בערך מיליארד שקל, סכום שאנחנו פחות יכולים להרשות לעצמנו כרגע. אבל כמה מתוך הכסף הזה יגיע לנבחרי ציבור שכשלו - ויעשו הכל כדי להיבחר שוב?
משחקי הכיס
02 בדצמבר 2020
18:00

בואו נדבר על בחירות, כי נכון לשנייה זו נראה שלשם אנחנו הולכים וכל הטוב הזה אמור לעלות לנו בערך מיליארד שקל. ואם זה לא מספיק מעצבן קחו בחשבון ש-400 מיליון מתוך הסכום הזה אמורים ללכת לנבחרי הציבור שלנו, אלה שלא הצליחו להסתדר ביניהם ולנהל את המדינה הזאת, אלה שלוקחים אותנו בפעם הרביעית בתוך פחות משנתיים לבחירות. ועכשיו הם הולכים לקבל פרס כדי לנסות לשכנע אותנו לבחור בהם שוב באמצעות הכסף שלנו.

בערך 200 מיליון שקל ילכו למימון מפלגות, עוד 150 מיליון להלוואות למפלגות ואם מישהו מהם יעז להעלות על דעתו לסכן את המקום שלו ברשימה וללכת לפריימריז אנחנו ניתן להם לטובת העניין עוד 30 מיליון שקל, עלינו.

וזו הזדמנות, ברשותכם, לפנות עכשיו לנבחרי הציבור הנכבדים שלנו. אנחנו יודעים מה יש לכם להציע לנו ומה אין לכם להציע לנו. לא משנה כמה כסף תשקיעו בעניין אנחנו כנראה כבר לא נשנה את דעתנו עליכם. רובנו כנראה נבחר בין רע לגרוע, לא משנה איזה תשדיר בחירות יפה תצלמו או אס-אם-אס נחמד שתשלחו אלינו הביתה. אפילו הקמעות הנחמדים האלה שאמורים להגן עלינו מפני הקורונה לא יעשו את העבודה.

אז בחייאת, 200 מיליון שקל למימון מפלגות, 150 מיליון שקל להלוואות למפלגות, תשמרו את הכסף הזה לדברים טובים יותר. לא יודעת אם שמתם לב, אבל אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר כלכלי.