בן 13 נהרג מנפילה מגובה בבית שמש

מתחקיר ראשוני עולה כי הוא נשען על גדר במהלך משחק עם ילדים אחרים ונפל • נער בן 13 נהרג מירי בג'וליס, ככל הנראה מפליטת כדור מהנשק של אביו
כתבי כאן חדשות
07 בדצמבר 2020
13:43
עודכן ב 15:55

נער בן 13 נהרג היום (שלישי) לאחר שנפל מגובה בבית שמש. הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם, תוך כדי פעולות החייאה, שם נקבע מותו. מתחקיר ראשוני עולה כי ככל הנראה הוא נשען על גדר בזמן משחק עם ילדים אחרים ונפל על ראשו מגובה של כחמישה מטרים. כוח משטרה ומז"פ הגיע למקום וחקר את נסיבות האירוע.

חובש מד"א פנחס קרויזר שהגיע לזירה סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו אל הנער ששכב מחוסר הכרה, סיפרו לנו שהוא נפל מגובה רב. ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, העלנו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה."

מוקדם יותר, ריאן אבו ח'לא בן 13 נהרג מירי בביתו בג'וליס בצפון הארץ, לפי החשד מהנשק של אביו, סוהר בשירות בתי הסוהר. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו.

פרמדיק מד״א מיכאל בביונישב וחובש רפואת חירום במד״א חסיב שחאדה, שהגיעו למקום, סיפרו: ״בתוך הבית שכב נער כבן 13 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. מיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן לצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".