מלון הים האדום באילת

האונס הקבוצתי באילת: נסגר התיק נגד מנהלת מלון הים האדום

הפרקליטות החליטה לסגור את התיק נגד פנינה ממן שנחשדה שלא מנעה אונס. סניגורי 11 הנאשמים בפרשה חקרו את המתלוננת בחקירה נגדית
אסף פוזיילוב
08 בדצמבר 2020
17:32

פרשת האונס הקבוצתי באילת: הפרקליטות החליטה היום (שלישי) לסגור את התיק נגד פנינה ממן, מנהלת מלון הים האדום, שנחשד כי לא מנעה אונס. עורכת דינה, שני רופא מסרה כי "תמוה שהפרקליטות לא טרחה לעדכן אותי. איני יודעת מה היא עילת הסגירה. אם עילת הסגירה אינה היעדר אשמה בכוונתי לפעול. מתחילת הדרך האמנתי בחפותה". 

בתחילת השבוע החל שלב ההוכחות במשפט עם עדותה של הנערה בת ה-16. הדיון התקיים בדלתיים סגורות, לובי הקומה נסגר לכניסה ובני משפחות הנאשמים נמצאות בחוץ. היום התקיים שלב החקירה הנגדית, וסניגורי 11 הנאשמים חקרו היום את המתלוננת. בהמשך ייחקרו שתי חברותיה של הנערה. 

בפרשה נאשמים ארבעה באונס בנסיבות מחמירות, שניים מהם איסי רפאלוב ואילייזר מאירוב, חברים בני 27 מחדרה בעלי עבר פלילי ושני אחים צעירים. שבעה נערים בני 17 מואשמים בסיוע, מעשים מגונים או עבירות נוספות.

בכתב האישום שהוגש בחודש ספטמבר נכתב כי הנאשמים "נהגו במתלוננת כחפץ, ככלי לסיפוק יצריהם ואיש מבין הנאשמים לא ניסה לעצור את המתרחש ולהגיש לקטינה עזרה כלשהי". מתוך 11 הנאשמים, שלושה הם בגירים ושמונה קטינים. זאת מתוך 16 לפחות שנצפו במצלמות האבטחה במסדרון בדרך לחדר המלון.

תגיות:
אילת