-

סבתו של החשוד ברצח אימו: "הוא לא רצה לפגוש אותה"

משפחתה של הנרצחת מרחובות מתארת מערכת יחסים מורכבת בין האם לילדיה. סבתם של הילדים סיפרה שהם עזבו את בית האם ועברו להתגורר עם האב, ושבתה ניתקה עימה את הקשר
איתי שיקמן
13 בדצמבר 2020
14:01

החשד לרצח ברחובות: יומיים לאחר חשיפת האירוע והחשד כי הבן רצח את אימו - משפחתה של הנרצחת מתארת מערכת יחסים מורכבת בין הצדדים. אימה של הנרצחת וסבתו של החשוד במעשה סיפרה לכאן חדשות על הקשיים שהיו לבתה עם ילדיה. היא ציינה כי הילדים עברו להתגורר עם האב בעיר סמוכה והוסיפה כי הנרצחת ניתקה קשר מהוריה.

על נכדה החשוד ברצח סיפרה: "הוא היה מאוד ממורמר. דיברתי איתו כמה פעמים, רציתי שיפגוש את אמא. הוא אמר 'לא, אני לא רוצה, זה קשה לי, אני לא מתמודד עם זה'". אמש האריך בית המשפט את מעצרו של הצעיר בשישה ימים ועד ליום חמישי. מהחקירה עולה כי הוא תכנן את הרצח במשך כמה חודשים ואף הסתיר את הכלים בהם תכנן להשתמש. 

אתמול סיפר דודו של הצעיר לכאן חדשות: "תחושת הבטן שלנו היא שאתם בתקשורת הוצאתם את זה מפרופורציה". הוא הוסיף כי "הילד הוא הקורבן ולא האשם, היא התעללה בו 20 שנה". בסביבתו של החשוד סיפרו כי חרף העובדה שאין לו רקע פסיכיאטרי מובהק הוא השתחרר בפרופיל 21 משירות צבאי.