בני הזוג

הרצח וההתאבדות באסף הרופא: "אבא דאג לה, אמר שהוא לא יכול לחיות בלעדיה"

סניה אפשטיין מלוד הוא הגבר שירה למוות באשתו נדיה והתאבד בבית החולים אסף הרופא • בתם אמרה לכאן חדשות: "אימא הייתה משותקת, היא לא הייתה יכולה לבקש ממנו לסיים את חייה"
הדס גרינברג ודניאל אלעזר
16 בדצמבר 2020
09:44
עודכן ב 12:51

הותר לפרסום: סניה אפשטיין מלוד הוא הגבר שירה אתמול (שלישי) למוות באשתו, נדיה, והתאבד בבית החולים אסף הרופא. ריטה, בתם של השניים, התייחסה הבוקר (רביעי) לנסיבות הטראגיות. בשיחה עם כאן חדשות אמרה הבת: "זו הייתה הפתעה. לא ציפיתי לזה. אבא דאג לה, היו ביניהם יחסים הדוקים ואהבה גדולה. אבל כשהוא קיבל את האבחנה - אמר שהוא לא יוכל לחיות בלעדיה".

עוד סיפרה הבת: "ראיתי שאבא במצוקה ופניתי לעובדת סוציאלית כדי שתיתן לו את העזרה הנפשית ותדבר איתו. אבל הדברים התגלגלו נורא מהר מאז שקיבלנו את האבחנה למצב של אימא. בשבת היא קיבלה שבץ ומצבה הידרדר ונהיה קשה מאוד״. באשר לאפשרות כי האם ביקשה מהאב לשים קץ לחייה, אמרה הבת כי אמה הייתה משותקת וללא יכולת דיבור. "זה כנראה שבר אותו סופית, היא לא הייתה יכולה לבקש ממנו".

באירוע שהתרחש אתמול בבית החולים, ירה למוות האב, בן 76, באשתו, חולת סרטן שאושפזה במצב סופני, ולאחר מכן שם קץ לחייו. חולה בחדר סמוך נשרט ברגלו מקליע שחדר דרך הקיר. הבעל שימש מאבטח והחזיק נשק ברישיון. בני הזוג אינם מוכרים לשירותי הרווחה בעיר מגוריהם.