אסתר הורגן ז"ל
צילום: אהוד אמיתון, TPS; באדיבות המשפחה

חשד לפיגוע בצפון השומרון: האישה שנמצאה ללא רוח חיים - אסתר הורגן, תושבת טל מנשה

בת ה-52, אם לשישה ילדים, נמצאה ביער שקד כשעל גופה סימני אלימות. מהמשטרה נמסר כי משפחת האישה דיווחה על היעדרותה, נבדק חשד לרקע לאומני • גנץ על החשד לפיגוע בשומרון: לעולם לא נקבל מציאות שחיי אדם הופכים להפקר • ראש המועצה האזורית שומרון: "האישה יצאה לפעילות ספורטיבית בצוהרי היום. מול אילו ברברים אנו עומדים שמרוצצים ראש של אישה עם אבן"
כרמל דנגור
21 בדצמבר 2020
05:33
עודכן ב 14:19

חשד לפיגוע בשומרון: אסתר הורגן, בת 52 מטל מנשה, נמצאה הלילה (שני) ללא רוח חיים ביער ריחן בצפון השומרון, כשעל גופה סימני אלימות. מהמשטרה נמסר כי משפחת האישה דיווחה על היעדרותה, נבדק חשד לרקע לאומני.

בנימין, אלמנה של אסתר הורגן סיפר: "היא יצאה אתמול, כמו שהיא נהגה, לטייל בטבע שהיא כל כך אהבה בסביבת היישוב. כל כך מלאת חיים ואיבדה את זה ברגע - אנחנו צריכים לעמוד איתנים ולתת תשובה הולמת למעשים של הרס והרג".


הורגן, אם לשישה ילדים יועצת זוגית במקצועה, יצאה אתמול לריצה ביער בשעות הצוהריים. בשעות הערב, לאחר שלא הצליח ליצור איתה קשר, הזעיק בעלה בנימין את כוחות הביטחון. צוותי סריקה של הצבא והמשטרה החלו בחיפושים אחריה, ובסביבות השעה 01:00 לפנות בוקר היא נמצאה ללא רוח חיים.

שר הביטחון בני גנץ כתב בטוויטר כי "כוחות הביטחון פועלים כדי לשים יד על הרוצח המתועב - לעולם לא נקבל מציאות שחיי אדם הופכים להפקר".

אלעזר רוט, ראש צוות החירום של טל מנשה סיפר בתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב: "אסתר הורגן הייתה אישה מאירת פנים, אוהבת אדם. אישה חזקה שלא מפחדת ומסתובבת באזור פה, כמו כולם, בשמורת הטבע של יער ריחן. היא יצאה מביתה בסביבות השעה 14. לפנות ערב בעלה חיפש אותה, הוא הבין שמשהו השתבש".

האזינו לריאיון המלא עם ראש צוות החירום של טל מנשה אלעזר רוט, בכאן רשת ב

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיע לזירת האירוע ואמר: "אישה יקרה מלאה בטוב, יוצאת בצוהרי היום לפעילות ספורטיבית דקה מהבית שלה - מול אילו ברברים אנחנו עומדים? עם ישראל ינצח, לא תשברו אותנו".