גל גדות
צילום: אי-פי

גל גדות תככב בסרט השלישי של וונדר-וומן

השחקנית הישראלית תשתתף בסרט שצפוי להיות האחרון בסדרה. בינתיים, "וונדר-וומן 1984" זוכה להכנסות הגבוהות ביותר בשבוע הפתיחה בזמן משבר קורונה
שני נחשוני
28 בדצמבר 2020
04:24

כמה ימים בלבד לאחר יציאתו של הסרט "וונדר-וומן 1984", חברת ההפקה "וורנר ברדרס" הודיעה אתמול (ראשון) - צפוי לצאת סרט שלישי בסדרה, בכיכובה של גל גדות. את הסרט, שצפוי להיות האחרון בסדרה, תביים פטי ג'נקינס - שביימה את שני הסרטים הקודמים. 

הסרט השני בסדרה יצא בארצות הברית בחג המולד, והוקרן בבתי הקולנוע ובשירות הסטרימינג HBO MAX. עוד לפני כן, הסרט הופץ בבתי קולנוע ברחבי העולם. בסוף השבוע הראשון שלו, הוכתר "וונדר-וומן 1984" הצלחה – ביחס לתקופת הקורונה – עם הכנסות של 16.7 מיליון דולר מכ-2,100 בתי קולנוע. 

עד כה, מדובר בפתיחה המוצלחת ביותר לסרט בעידן הקורונה. לשם השוואה, הסרט "טנט" של כריסטופר נולאן הכניס 9.3 מיליון דולר בשבוע הראשון, ו-״The Croods: A New Age״ זכה ל-9.7 מיליון.

גם לפי נתוני הסטרימינג הסרט זוכה להצלחה. ב-HBO MAX מדווחים שכ-50% מהמנויים שלהם צפו בסרט ביום שישי. בסך הכל יש לרשת 12.6 מיליון מנויים, ולפי הערכות יש עוד מיליוני צופים שלהם גישה לסרט דרך שירותים נילווים של ענקית הסטרימינג. 

מחוץ לארצות הברית, "וונדר-וומן 1984" הכניס עוד כ-68.3 מיליון דולר מאז שיצא. גדות תשוב למסך בדמותה של וונדר-וומן גם בסרט ״ליגת הצדק״ של זאק סניידר, שצפוי לצאת ב-2021 גם כן בשירות הסטרימינג.

תגיות:
גל גדות