גבעת שמואל
צילום: משה מילנר

מי השליך רימון הלם לביתו של ראש עיריית גבעת שמואל?

"יש אנשים שהסדר הציבורי לא חשוב להם אשר פועלים בשיטות שחשבנו שנעלמו מן העולם", מספר ראש עיריית גבעת שמואל, יוסי ברודני, בעקבות רימון ההלם
מערכת כאן | מקומי
15 בינואר 2017
16:29

בשבוע שעבר הושלך רימון הלם לעבר ביתו של ראש עיריית גבעת שמואל, לא היו נפגעים באירוע. ברודני מספר שבשעת האירוע הוא לא היה בביתו, אך אשתו, אחייניו ואביו נכחו בדירה, "אשתי התקשרה אלי מבוהלת, מיד התקשרתי למשטרה".

המשטרה עצרה את שאול אלקריב בחשד למעורבות באירוע, אך הוא שוחרר לאחר יומיים בתנאים מגבילים. המשטרה העריכה שהרימון הושלך על רקע הכוונה לפנות ישיבה שהקים אלקריב במבנה שאליו, לכאורה, פלש באופן לא חוקי.

בתכנית כאן מקומי סירב ברודני להיכנס לשמות החשודים, אך סיפר על הסיבות שלדעתו הביאו להשלכת הרימון: "בשנים האחרונות אנחנו לא מתפשרים על איכות החיים, חלק מאיכות חיים זה שמירה על חוק וסדר ובין השאר אנו עוסקים גם בפינוים כאלה ואחרים וסביר להניח שזה בא מגורמים שחלק מההחלטות המוניציפאליות לא התאימו להם.

 ברודני, שבשלב זה נתון תחת אבטחה, מבהיר כי לא מוכן להיכנע לאיומים: "להיות משרתי ציבור זה אף פעם לא דבר קל. היה אירוע חריג, אבל אנחנו לא ניתן לזה להפריע לעשייה היומיומית".

האזינו לתוכנית המלאה