תיעוד

"נשך עד שצרחה ונפצעה": אב חשוד בהתעללות, והאם - בהסתרה

היום הוגשה הצהרת תובע נגד בת 18 מבאר שבע ונגד בן זוגה, בן 37, החשודים בהתעללות בבתה התינוקת של הצעירה. נגד בן הזוג נפתחה חקירה נוספת, בחשד שפגע גם בילדיו מנישואיו הראשונים, נשך אותם ואת התינוקת, בת 9 חודשים, וגרם לחבלות על גופם
אסף פוזיילוב
31 בדצמבר 2020
21:06

חשד להתעללות בתינוקת: זוג הורים - גבר בן 38 ואישה בת 18 מבאר שבע יואשמו בהתעללות בבתם התינוקת. אמה של התינוקת בת התשעה חודשים, וגם גרושתו של החשוד, הראו במשטרה תמונות שבהן נראות חבורות עגולות וטריות על הילדים, וגם תמונה שבה נראית התינוקת ממררת בבכי בזמן שבן הזוג לכאורה נושך אותה. הן טענו: בן הזוג נהג "לנשוך שוב ושוב את התינוקת עד שצרחה ונפצעה". האב הגדיר זאת: "נשיכות של אהבה". 

בתמונות נוספות שפורסמו לראשונה בחדשות הערב בכאן 11, נראית התינוקת עם חבורות בעיניים, רגל חבושה ושטף דם באחת האצבעות, עוד מקום שאותו לטענת האם – נהג לנשוך בן הזוג. התינוקת סבלה גם משברים.

בחקירתה אמרה אם התינוקת: "התאהבתי. נפגשנו דרך חברים של אמא שלי כשהייתי בת 17.5. הוא אמר שהוא בן 25, גרוש עם ילד. אחר כך התברר שהוא בן 38 ויש לו ארבעה ילדים". היא סיפרה גם על איומים, כליאה והתעללות מינית. למרות הדברים האלה – גם אם התינוקת חשודה בהתעללות ובהסתרת הפגיעות של הנכדה – מהמשטרה ומאימה. היא גם סירבה לשתף פעולה בחקירה והגנה על בן הזוג שלה.

תגיות:
התעללות