מחאת עולם התרבות
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מנהל הבארבי: "ממשלה מטומטמת בלי מנהיגות"

שאול מזרחי מתח ביקורת קשה על ההתנהלות בכל הקשור לתרבות במשבר קורונה. "הפוליטיקה במובן הרע של המילה ניצחה את הלך הרוח", הוסיף מנהל הבארבי בריאיון בכאן רשת ב • השחקנית יבגניה דודינה הצטרפה לביקורת החריפה: "אני לא מבינה למה נסיעות לדובאי לא מסוכנות ותיאטרון כן"
עומר בן רובי
01 בינואר 2021
11:56

בזמן שאנחנו נמצאים בסגר שלישי, שאול מזרחי, מנהל מועדון ההופעות הבארבי, מתח היום (שישי) ביקורת קשה על הממשלה. "יש לנו פה ממשלה מטומטמת, בלי טיפת מנהיגות", תקף מזרחי בריאיון לעומר בן רובי בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון עם שאול מזרחי

מזרחי המשיך: "הפוליטיקה במובן הרע של המילה ניצחה את הלך הרוח. אנחנו האחרונים לחשוב עליהם כי אנחנו כלי בידיים הפוליטיות. אם הסקטור התרבותי צריך להיסגר, האחרונים להיסגר אלה האולמות אירועים כי הם של הליכוד".

מנהל הברבי ביקר גם את הציבור ואמר כי הוא ציפה מאנשים ליותר מפוסט על המצב בפייסבוק. "לדאבוני הרב גיליתי שאני בין הבודדים ששוכב על הגדר. אנחנו מהומה רבה על לא דבר", הוסיף מזרחי וציין כי המועדון שלו סגור כבר כמעט שנה. 

האזינו לריאיון עם יבגניה דודינה

גם שחקנית התיאטרון והקולנוע יבגניה דודינה הצטרפה לביקורת החריפה. "אני מאוד מופתעת ומאוכזבת מכל מה שקורה עם התרבות. זה כאילו אנחנו לא קיימים. התרבות לא קיימת. עד כדי כך למחוק אותה, עד כדי לשתק אותה? זה אפילו לא על השולחן. אני לא מבינה למה נסיעות לדובאי לא מסוכנות ותיאטרון כן", אמרה בתוכנית.