-

מספר התלונות נגד מאמן הכדורסל החשוד בעבירות מין עלה לחמישה

מעצרו של המאמן החשוד בעבירות מין הוארך בשבוע • המתלונן הראשון כיום בן 23, התלונן בנובמבר ואז גם התקיים עימות בינו לבין רונן יוסף מבאר שבע. כעבור שבועיים הגיעה תלונה נוספת. בסך הכל התלוננו ארבעה נערים והצעיר
אסף פוזיילוב
01 בינואר 2021
12:39

מעצרו של רונן יוסף, מאמן הכדורסל מבאר שבע החשוד בעבירות מין בנערים, הוארך היום (שישי) בשבוע. החקירה החלה לאחר תלונה של נער על מעשים, שלדבריו, נעשו לפני כמה שנים. זו הארכת המעצר השנייה של יוסף שנעצר ביום שני.

בתוכנית "בחצי היום" פורסמו היום פרטים חדשים, מהם עלה כי עד כה ישנם חמישה צעירים ונערים שהתלוננו נגד יוסף על עבירות מין שביצע בהם לכאורה כשהיו בגילי עשר עד 16. המתלונן האחרון נוסף אתמול. 

המתלונן הראשון כיום בן 23, התלונן בנובמבר ואז גם התקיים עימות בינו לבין המאמן. כעבור שבועיים הגיעה תלונה נוספת של נער שגילו היום 17, והוא התלונן על מעשים שבוצעו לפני כחמש שנים. 

המתלונן השלישי, כיום בן 15, היה בן עשר שבוצעו בו מעשים מגונים לכאורה. שלושה מתלוננים התווספו מאז הדיון הקודם בבית המשפט. החשד נגד המאמן הוא מעשים מגונים כדי להגיע לסיפוק מיני בקטינים מתחת לגיל 14 ובקטינים מתחת לגיל 16. סניגורו טען: "מדובר באדם נורמטיבי. יש חשש שהמתלוננים והוריהם עשו קנוניה נגד המאמן".