-

פצעו והזניחו: אם ובן זוגה נאשמים בהתעללות בבתה התינוקת

כתב אישום הוגש נגד השניים – צעירה בת 18 וגבר בן 37 – בגין עבירות שביצעו בבתה, תינוקת בת תשעה חודשים. נגד בן הזוג מיוחסות גם עבירות של תקיפת ילדיו הביולוגיים
אסף פוזיילוב
04 בינואר 2021
13:57

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע שני כתבי אישום נגד אם בת 18 ובן זוגה, בן 37, בגין התעללות בבתה התינוקת של האם – בת תשעה חודשים. עוד מיוחסות לבן הזוג כמה עבירות של תקיפת ילדיו הביולוגיים. 

לפי כתבי האישום, השניים התעללו בבתה של הצעירה, הזניחו אותה, לא לא סיפקו לה טיפול רפואי ואף גרמו לה לחבלות של ממש, בהן שבר ברגלה. בכמה הזדמנויות הנאשם נשך את הפעוטה בעוצמה, פצע אותה וגם לה לדימומים.

במקרה אחד, שמתואר בכתב האישום, השניים השאירו את התינוקת על ספה בסלון דירתם והלכו לחדרם. כעבור זמן מה התינוקת נפלה מהספה ונחבלה בראשה. על אף שפציעתה הייתה ניכרת לעין, הם לא לקחו אותה לקבלת טיפול רפואי עד ליום למחרת.  

עוד עולה מכתב האישום, כי בן הזוג תקף בכמה הזדמנויות גם את שלושת ילדיו הקטינים. מבקשת מעצרו עולה שהוא ביצע את העבירות בזמן ששני תיקים תלויים ועומדים נגדו. לנאשם הרשעות קודמות בעבירות איומים, תקיפת בת זוג, ומאסר על תנאי.