זירת האירוע בכביש 75
צילום: תיעוד מבצעי מד"א

נהג ניסה להימלט מהמשטרה ונהרג מפגיעת כלי רכב

האיש נהג בכלי רכב עם לוחיות רישוי מזויפות ונעצר לבדיקה סמוך למגדל העמק. כשחצה את הכביש בזמן מנוסתו נפגע ונהרג. עד כה לא הצליחה המשטרה לזהות את זהותו • רוכב אופנוע נהרג בחיפה
חן ביאר
06 בינואר 2021
01:14
עודכן ב 05:36

סמוך למגדל העמק בכביש 75 נהרג הלילה (רביעי) גבר כבן 60 מפגיעת כלי רכב לאחר שניסה להימלט מהמשטרה. האיש נהג בכלי רכב עם לוחיות רישוי מזויפות ונעצר לבדיקה. כשחצה את הכביש בזמן מנוסתו נפגע ונהרג. עד כה לא הצליחה המשטרה לזהות את זהותו.

פרמדיק מגן דוד אדום מאור אטדגי סיפר: "הפצוע שכב על הכביש בסמוך לרכב עם סימני פגיעה קשים בחלקו הקדמי כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

בתאונה נוספת הלילה בחיפה נהרג רוכב אופנוע כבן 20. הצעיר התנגש בתחנת אוטובוס, בדרך יפו בעיר, ופונה לבית החולים רמב"ם, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. 

פרמדיק מגן דוד אדום ארי יולס סיפר: "כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה קשה, הזכוכית של תחנת האוטובוס הייתה מנופצת ובסמוך היה אופנוע מעוך, במרחק של כ-10 מטר על שפת המדרכה, שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה והיה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי, העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ, ופינינו אותו בדחיפות תוך פעולות החייאה, לבית החולים, שם נקבע מותו".