לטרישיה פוינטר

בן הנרצחת בירוחם: "בטחנו בו, הילדים קראו לו דוד"

לדברי יוחאי בן ישראל, בנה של פטרישיה פוינטר שעל פי החשד נרצחהח בידי בן זוגה, אמר כי לא היו לאירוע אותות מקדימים: "לא ראינו סימנים של דאגה בעיניים או בהתנהגות שלה"
קלמן ליבסקינד ואסף ליברמן
06 בינואר 2021
11:20

יוחאי בן ישראל, בנה של לטרישיה פוינטר שנרצחה בירוחם, סיפר הבוקר (רביעי) בריאיון לכאן רשת ב כי אימו לא הראתה סימני מצוקה כלשהם לפני האירוע. "אמא שלי לוחמת, לביאה, בחיים היא לא רצתה שהבנים שלה ידאגו לה", אמר הבן בתוכנית "קלמן ליברמן". "לא ראינו סימנים של דאגה בעיניים או בהתנהגות שלה. לא ראינו כלום. זה תפס אותנו כמו בוקס בבטן".

על בן זוגה החשוד ברצח, סקוט ניומן, סיפר הבן: "הוא אחד מהקהילה, גדלנו בסביבתו. אבל אני לא יכול להגיד שהכרתי אותו טוב. זה בן אדם שבטחנו בו, הייתי מביא את הילדים שלי שישנו אצלו, הם קראו לו דוד. קשה להסביר איך הוא לקח את סבתא שלהם. הבן שלי שאל אם דוד שלו הרג את סבתא. אמרתי לו להקשיב למה שאומרים. קשה לי מאוד להסתכל עליהם ולהגיד שהוא זה שעשה את זה". 

יוחאי בן ישראל אף ביקש להעביר מסר לציבור: "אם אתם מרגישים דבר הכי קטן, תפנו לגורמים הנכונים שיכולים לעזור. זה כאב שלא הייתי רוצה שאף אחד יעבור. אם אנחנו היינו רואים את זה לפני, אולי היינו יכולים למנוע משהו".

שלשום הוארך בשבוע מעצרו של ניומן, שהודה ברצח. בדיון בבית המשפט אמר סנגורו כי מרשו לא מתקשר בבהירות וכי אי אפשר לשוחח איתו. החשוד שחזר את הרצח, ובחקירתו אמר כי ביצע אותו מתוך דחף של קנאה. לדבריו, הושפע מהיותו מובטל ומהריבים התכופים עם בת זוגו.