-
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

המחאה נגד רה"מ: אלפים הפגינו באזור כיכר פריז

המפגינים התפזרו לקראת חצות והצירים באזור נפתחו לתנועה • משטרה חסמה משעות הצוהריים את הכניסה לרחוב סמולנסקין בעיר, אותה פרצו המפגינים בשבת שעברה • בחולון המשטרה עצרה צעיר החשוד בתקיפת מפגינים עם גז פלפל
סולימאן מסוודה ודניאל אלעזר
09 בינואר 2021
18:20
עודכן ב 23:28

אלפים הפגינו נגד ראש הממשלה הערב (שבת) באזור כיכר פריז ורחוב בלפור בירושלים, סמוך למעונו של בנימין נתניהו. לקראת חצות המפגינים התפזרו וצירי התנועה במקום נפתחו. המשטרה חסמה משעות הצוהריים את הכניסה לרחוב סמולנסקין בעיר, אותה פרצו המפגינים בשבת שעברה. במקום נמצאים כוחות משטרה מתוגברים. בחולון המשטרה עצרה תושב העיר בן 23 החשוד שתקף מפגינים באמצעות גז פלפל. הצעיר מובא לחקירה. 


אתמול פורסם ב"השבוע" בכאן 11 שראש הממשלה, רעייתו ילדיו הועברו לחדר פנימי ולא הורשו לצאת ממנו במשך כשעה, לאחר שמפגינים הדפו גדרות ברזל ליד המעון בשבוע שעבר. כעת נשקלת החמרה של מערך האבטחה סביב נתניהו.

מתנועת "הדגלים השחורים" נמסר בתגובה: ״הניסיונות של משפחת הפשע לבית נתניהו להשוות את המפגינים לתומכי טראמפ הם המשך ישיר של מסע ההסתה של משפחת נתניהו. מחר יתקיימו הפגנות זה השבוע ה-29 ברציפות, 29 שבועות שבהם היו למעלה מ-400 מקרי תקיפה מתועדים נגד המפגינים. נמשיך להילחם למען הדמוקרטיה הישראלית במחאה לא אלימה - כמו תמיד".