אם אפשר ללמוד בזום - אפשר גם לערוך דיון משפטי

הדיון במשפט נתניהו נדחה כי יש סגר, ודיון בזום הוא "לא נוח". אחרי השנה הבלתי אפשרית הזו, שאול תוהה - לילדים שלו כן נוח ללמוד בזום?
שאול אמסטרדמסקי, דעה
10 בינואר 2021
20:42

אני מצטער, הסיפור הזה שהשופטים במשפט נתניהו החליטו לדחות את תחילת הדיונים למועד אחר בגלל הסגר, זה עדיין נורא נורא מעצבן אותי. כן, אני יודע שזה החדשות של סוף השבוע, זה עדיין מעצבן אותי. למה הדיון הזה לא היה יכול להתקיים כמתוכנן בזום? אז כששאלתי את השאלה הזאת, אנשים אמרו לי: תשמע, אי אפשר באמת לקיים ככה דיון משפטי. זה לא אידיאלי, זה לא נוח, זה הרבה אנשים שצריכים להיות על הזום הזה, גם עורכי דין וגם פרקליטים ואולי גם נתניהו עצמו וגם השופטים. בלגן, מסובך.

לא, כי לילדים שלי ללמוד תנ"ך וחשבון ואנגלית ומדעים וספורט בזום זה אידיאלי? זה על הכיף כיף כיפאק. וזה שכל אנשי מערכת הבריאות כבר שנה צריכים להסתובב עם מיליון שכבות הגנה ומסכות ולהזיע, זה אידיאלי. רבאק, אנחנו מביאים אורחים לתוכנית בזום. זה אידיאלי? לא. אי אפשר לראות אותם ואי אפשר לשמוע אותם, אנחנו עדיין מביאים אותם. בעלי עסקים שצריכים להסתגל למגפה הזאת וחלקם להמציא את עצמם מחדש מאפס, מכלום, זה אידיאלי, זה סבבה.

לאף אחד מה שקורה פה השנה לא אידיאלי. אז כן, גם את זה אפשר היה לעשות בזום. טוב היה עושה ראש הממשלה אם היה אומר לשופטים: חבר'ה, בואו נעשה את זה בזום. אידיאלי זה אולי לא היה. בונה את האמון קצת מחדש? זה דווקא כן.