אורן ברזילי

בחירות העורכים - כאן 88 | 12.1.2021

עדכון אחרון - 12.1.2021
מערכת כאן
13 בינואר 2021
11:52

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

אורן ברזילי - נתתי הכל

אורן ברזילי רוצה להיות "הקול האחר” השנה. כך הוא כותב בהקדמה לסינגל הטרי שלו “נתתי הכל” ומוסיף "זה שנשמע קצת אחרת ומייצג מסרים קצת אחרים". השיר על פי ניתוח קצר של המילים עוסק בקשר לא מאוזן עם מישהי, שבו הפרוטגוניסט בשיר מרגיש שהוא נתן את הכל, אך זה עדיין לא הספיק, ובסוף נשאר רק טעם מר שלא עובר. אולי זו אמירה רחבה יותר על ישראל 2021 וזה הקול שברזילי רוצה להיות?

Trace Kotik - Snips 

יונתן קוטיק, או בשם הבמה שלו Trace Kotik, עובד בזמן האחרון על האלבום שלו מהבית בו גדל, אותו הוא המיר למעין הייבריד של בית ואולפן הקלטות המכונה Kotik’s House, דבר שבטח היה מאוד שימושי בתקופת הקורונה מבחינה יצירתית. עכשיו, מספר חודשים לאחר הסינגל הקודם, הוא משחרר סינגל חדש באנגלית מתוך האלבום, בשם Snips, המלווה בקליפ אופטימי ומשעשע.

Bleachers ft. Bruce Springsteen - chinatown 

בליצ'רס זה כינויו של המוזיקאי ג'ק אנטונוף שמתהלך בשנים האחרונות על הקו הדק שבין אינדי לבין פופ, עם שיתופי פעולה בולטים עם לורד, לנה דל ריי וטיילור סוויפט. הפעם הוא מושך אליו את לא אחר מאשר הבוס - ברוס ספרינגסטין, להמנון סוחף על צ'יינהטאון שמתחיל בניו יורק ומסתיים בעיר של שניהם - ניו ג'רזי.

London Grammar - Lose Your Head

באפריל השנה להקת לונדון גראמר תוציא את אלבומה החדש California Soil שכמו הרבה אלבומים ופרויקטים גם ההוצאה שלו נדחתה בגלל השנה הארורה שחווינו. בינתיים הם משחררים סינגל שלישי מהאלבום. סולנית הלהקה אנה ריד כתבה עליו שהיא ניסתה לנתב בבלדה החדשה את הכאוס שמתחולל בחייה הפרטיים למשהו חיובי ומלא עוצמה.


פרוטוקול בחירות העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

למדור בחירות העורכים