כוכבות סקס והעיר הגדולה
צילום: אי-פי

הקאמבק של "סקס והעיר הגדולה": האם קרי, סמנתה, מירנדה ושארלוט עדיין רלוונטיות?

בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 זו הייתה הסדרה שכולם דיברו עליה - ארבע רווקות בניו יורק שמדברות בחופשיות על הכול. עכשיו, כמעט 20 שנה אחרי, "סקס והעיר הגדולה" צפויה לחזור למסך
העולם היום
15 בינואר 2021
18:44

בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 כולם דיברו על "סקס והעיר הגדולה". קרי, סמנתה, מירנדה ושארלוט היו ארבע רווקות בניו יורק שפתאום מדברות בחופשיות על הכול באופן שלא נראה קודם. בתחילת השבוע, כמעט 20 שנה אחרי שהסדרה שודרה לראשונה, דווח כי "סקס והעיר הגדולה" תחזור למסך בעונה מיוחדת שתשודר ב-HBO MAX. אך האם הסדרה רלוונטית גם היום? קים קטרל לדוגמה, שמגלמת את סמנתה בסדרה, כבר הודיעה שלא תשתתף בקאמבק המצופה, בטענה כי היא מתנגדת לכל חידוש לסדרה המיתולוגית.

בשיחה עם מואב ורדי ב"העולם היום" בכאן 11 מספרת צלמת האומנות והאופנה תמר קרוון על השפעתה של "סקס והעיר הגדולה": "כשהסדרה החלה זה היה לפני הכול - לפני החתונה והילדים. נפרדנו מהן בלי לדעת מה מחכה לנו. אני מרגישה שאני עומדת לפגוש חברות, שממש מסקרן אותי לדעת איך הן היום. היום הן אמורות להיות בשנות ה-50 לחייהן, וזה היופי. הרבה נשים חושבות שבשנות ה-50 הלך עליהן".

האם הסדרה הייתה רק חתרנית בכאילו? האם מה שהוצגה בה בסוף הוא אותו חלום קונפורמיסטי? לא לדעת קרוון: "אני חושבת שאנסים בסוף מאוד רוצים אהבה וזוגיות. זה לא איזשהו חלום קונפורמיסטי".

תגיות:
טלוויזיה