עומר אצילי במכבי חיפה
צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של מכבי חיפה

עומר אצילי העיד במשטרה והציג מסרוני איומים שנשלחו אליו ואל בני משפחתו

גם רעייתו של הכדורגלן העידה במשטרה והציגה הודעת איום שקיבלה לפני שהונח רימון הלם מחוץ לבית הוריו של אצילי, ככל הנראה בשל חתימתו במכבי חיפה
הדס גרינברג
13 בינואר 2021
22:51

הכדורגלן עומר אצילי הגיע הערב (רביעי) למשטרת בת ים להעיד בעקבות איומים שקיבלו בימים האחרונים הוא ובני משפחתו, בהם מסרונים ורימון הלם שהונח מחוץ לבית הוריו, ככל הנראה בעקבות הצטרפותו למכבי חיפה. חוץ מן הרימון ומן המסרונים המאיימים, רוססו מחוץ לבית הוריו של אצילי כתובות נגדו.

רעייתו של אצילי גם כן מסרה היום עדות והציגה את הודעת האיום האחרונה שקיבלה, שלאחריה הונח רימון ההלם מחוץ לבית ההורים. בהודעת האיום נכתב: "מכבי חיפה זה החיים שלנו ואנחנו מוכנים ללכת הכי רחוק בשבילה. אחרי שהוא יחתום לא יהיו יותר הודעות, את כבר תיראי אותנו בעיניים. אנחנו נמרר לכם את החיים. לנו אין מה להפסיד מוזמנים לנסות אותנו".

בידי המשטרה סרטון ממצלמות אבטחה, ובו נראה אדם נע בסביבת בית ההורים, ונמלט באופנוע מן המקום. במשטרה מעריכים כי בקרוב ייעשו מעצרים.

חתימת אצילי במכבי חיפה לשלוש שנים מעוררת סערה על רקע פרשת הכדורגלנים והקטינות. אצילי, בן 27, נחקר בחודש יוני האחרון עם הכדורגלן דור מיכה בחשד לקיום יחסי מין עם שתי קטינות בנות 15. בעקבות הפרשה הודיעה מכבי תל אביב לשניים כי סיימו את דרכם בקבוצה. בספטמבר הודיעה פרקליטות המדינה על סגירת התיק מחוסר אשמה. מאז אוגוסט האחרון שיחק אצילי בליגת העל הקפריסאית בקבוצת אפואל ניקוסיה, עד להצטרפותו למכבי חיפה.