ארכיון
צילום: אהרון קרון, פלאש 90

דרעי: ש"ס תתמוך בראש הממשלה נתניהו כמועמד הימין ונמליץ עליו לנשיא

יו"ר ש"ס מוסר הצהרה לתקשורת לאחר השקת הקמפיין של המפלגה: "בלי ש"ס חזקה אין נתניהו חזק. אני מתחייב להביא את סער ובנט בצורה מכובדת והם יקבלו את התפקידים המכובדים"
עקיבא ווייס
17 בינואר 2021
14:27

בחירות 2021: יו"ר ש"ס אריה דרעי הציג היום (ראשון) את קמפיין המפלגה ומסר הצהרה פוליטית, שבה הודיע כי מפלגתו תתמוך בבחירות בראש הממשלה בנימין נתניהו. "ש"ס מודיעה שתתמוך בראש הממשלה נתניהו כמועמד הימין ונמליץ עליו לנשיא", אמר דרעי.

יו"ר ש"ס הוסיף: "בלי ש"ס חזקה אין נתניהו חזק. אני משוכנע ובטוח שתהיה ממשלת ימין גדולה שיעמוד בראשה נתניהו. אני מתחייב להביא את סער ובנט בצורה מכובדת והם יקבלו את התפקידים המכובדים".

מרד התרבות של חולדאי

הבוקר עורר יו"ר מפלגת הישראלים רון חולדאי סערה לאחר שאמר בריאיון לכאן רשת ב כי הוא מתכוון לפתוח את כל מוסדות התרבות בעיר. בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן אמר חולדאי כי "בעוד עשרה ימים נפתח את אולמות התרבות מאחר שיש קהל גדול של אנשים מחוסנים עם גרין קארד".

חולדאי הוסיף כי "אי אפשר לחכות עד היום האחרון לפני הבחירות כדי שנתניהו יגיד 'הנה, פתחתי לכם'. אין סיבה שמי שהתחסן לא יוכל לבוא לקאמרי". 

האזינו לריאיון עם רון חולדאי בכאן רשת ב

בתגובה לדברי ראש עיריית תל אביב, נמסר מטעמו של שר הבריאות יולי אדלשטיין כי "רון חולדאי עושה פוליטיקה על חשבון בריאות הציבור. ההפקרות של רון חולדאי, שהתחילה בחלוקת חיסונים בניגוד להחלטת ועדת התעדופים המורכבת מאנשי מקצוע בלבד, וממשיכה בפתיחת מקומות באופן מסוכן, היא שערורייתית וצריכה להדליק נורת אזהרה לכל אזרח שבריאות הציבור חשובה לו".

שר התרבות חילי טרופר הגיב גם הוא לדברים: "שמח על כל דמות ציבורית נוספת שבוחרת להעלות על נס את חשיבות התרבות, אך מוטב שזה לא יהיה לצורכי בחירות אלא מתוך תפיסה אחראית ואמיתית. כשמדובר בממלכתיות ובבריאות, אני מציע לכולם להניח את הפופוליזם בצד".

יו"ר מפלגת תקווה חדשה תקף הבוקר את חולדאי , ובריאיון לקלמן-ליברמן אמר: "הוא קצת במצוקה. הוא הקים מפלגה חדשה עם יומרות להנהיג את המדינה ובפועל הוא נלחם באחוז החסימה, אז הוא נלחם בי".