יוסי אבוקסיס ואלונה ברקת
צילום: פלאש 90

אחרי התפטרות אבוקסיס: אלונה ברקת חוזרת לנהל את הפועל באר שבע

המאמן שהתפטר לכאן רשת ב: אלונה חד משמעית חיפשה מאמנים אחרים • אחרי התפטרותו מאימון הפועל באר שבע, אבוקסיס תוקף את אלונה ברקת ומאשר כי יחתום בבני יהודה. ברקת בתגובה: "אינני מתכוונת להתייחס לטענות חסרות השחר שהוא משמיע באמצעי התקשורת נגדי ונגד המועדון"
ליאן וילדאו
31 בינואר 2021
13:24
עודכן ב 15:35

אלונה ברקת הודיעה היום (ראשון) על חזרתה לניהול הפועל באר שבע באופן מלא. זאת יממה לאחר התפטרותו של מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס. בהודעה מטעמה כתבה ברקת כי "בכדורגל אין זמן לשקוע בעבר, במיוחד לא בתקופה המאתגרת שבה אנו חיים. משבר הקורונה עדיין בעיצומו ויחייב שינויים רבים בענף בכלל ובמועדון שלנו בפרט. לשמחתי הקדמנו הרבה מועדונים בהיערכות נכונה למצב הכלכלי המורכב ולכן אנו נהנים מיציבות יחסית. בימים הקרובים נמנה מאמן חדש למועדון ואני בטוחה שביחד נשיג את המטרות שלנו".

אבוקסיס שהתפטר אתמול תקף את ברקת, בריאיון לכאן רשת ב הבוקר ואמר כי "אלונה חד משמעית חיפשה מאמנים אחרים", וגם אישר כי ביממה הקרובה יחתום בבני יהודה תל אביב.

האזינו לריאיון עם יוסי אבוקסיס בכאן רשת ב

לדברי אבוקסיס, ברקת חזרה לנהל באופן מלא את המועדון. הוא הוסיף בעניין התפטרותו כי "לאורך תקופה אתה מרגיש לא מוערך, אתה קורא כל יום שלא תמשיך בשנה הבאה, ומדברים עם מאמנים אחרים - תוך כדי העונה הקשה שעברנו, עם כל הקיצוץ והבעיות הקשות שהיו לנו בקבוצה והצלחנו לעשות הצלחות. ברגע שהמנכ"ל אסי רחמים רצה להחתים אותי לשנה הבאה, והיא (ברקת) עצרה את זה, הרגשתי שאני לא יכול לבוא עם האנרגיות הטובות שבאתי איתן כל הזמן - החלטתי ללכת".

חוזהו של אבוקסיס היה צפוי להסתיים בתום העונה הנוכחית. בעונה שעברה זכה עם באר שבע בגביע המדינה, שני בהיסטוריה של המועדון, והעונה הוביל את הקבוצה לשלב הבתים בליגה האירופית. אתמול הגיעו עשרות בודדות של אוהדים למתחם האימונים למחות נגד אבוקסיס ונגד השחקנים על היכולת בעת האחרונה, והוזמנה משטרה למקום.

בתגובה להתפטרות של אבוקסיס ולטענותיו נמסר מאלונה ברקת: "אינני מתכוונת להתייחס לטענות חסרות השחר שהוא משמיע באמצעי התקשורת נגדי ונגד המועדון. זו לא דרכנו. אנחנו מודים ליוסי על תרומתו ומאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו. כבר בימים הקרובים יתמנה מאמן חדש כדי להמשיך את המסע המופלא של הפועל באר שבע וכולנו תקווה שהמועדון יחזור להציג כדורגל שמח". היום הגיעה ברקת לאימון הקבוצה ושוחחה עם השחקנים.