מתחם ביג צ'ק פוסט הבוקר

פורום ראשי המסחר: נפתח את החנויות בחמישי על פי מתווה התו הירוק

לפי ההודעה, המנוגדת להנחיות, כניסת עובדים ולקוחות לחנויות תתאפשר אך ורק במקרים הבאים: מחוסנים במנה ראשונה בני מתחת ל-60, מחוסנים במנה שנייה בני 60 ומעלה, בעלי תעודת מחלים, בעלי בדיקת קורונה שלילית בתוקף של 72 שעות, ילדים מתחת לגיל 16 • מרכזי הקניות של רשת "ביג" נפתחו הבוקר. הרשת הודיעה כי תחייב את עובדיה להתחסן
דנה ירקצי ועופר חלפון
08 בפברואר 2021
11:04
עודכן ב 16:50

פורום ראשי המסחר בישראל הודיע היום (שני), בניגוד להנחיות משרד הבריאות, כי החל מיום חמישי הקרוב ייפתח כל המסחר לפי מתווה התו הירוק, לרבות השווקים, המסעדות והקניונים. לפי ההודעה, כניסת עובדים ולקוחות תתאפשר אך ורק במקרים הבאים: מחוסנים במנה ראשונה בני מתחת ל-60, מחוסנים במנה שנייה בני 60 ומעלה, בעלי תעודת מחלים, בעלי בדיקת קורונה שלילית בתוקף של 72 שעות, ילדים מתחת לגיל 16.

מרכזי הקניות הפתוחים של רשת "ביג" נפתחו גם הבוקר בניגוד להנחיות. במרכז ביג צ'ק פוסט בחיפה נפתחו 90% מהחנויות. במקום מורגשת תנועה גדולה של לקוחות ביחס ליום הקודם. כוחות שיטור מסיירים במתחמים.

אתמול הודיעה הנהלת מרכזי המסחר הפתוחים של "ביג" כי החל מאמצע החודש הבא יורשו להיכנס למשרד החברה בהרצליה רק מי שהשלים את כל תהליך החיסון, למעט ילדים, נשים הרות ומי שפטור מקבלת חיסון. 

הטיסות להשבת ישראלים מתרחבות גם לארה"ב

על רקע סגירת נתב"ג לטיסות נכנסות ויוצאות, ממחר יתרחבו הטיסות להשבת ישראלים לארץ. חברת אל על תפעיל טיסות מארצות הברית לישראל, כשבכל טיסה תאושר עלייה של עד 280 נוסעים בלבד וכפוף לאישור ועדת החריגים של הממשלה.

הטיסות הראשונות מצפון אמריקה יצאו מניו יורק. אלה יצטרפו לטיסות להשבת ישראלים שכבר יוצאות מפרנקפורט שבגרמניה ומופעלות על ידי חברת ישראייר.

השתתף בהכנת הידיעה: שרון עידן