לפני 20 שנה יצא סרט הביופיק המופתי "אנשי המסיבות" (24 Hour Party People), שמספר את סיפורו של הלייבל פקטורי רקורדס ממנצ'סטר, ואת הסיפור של הלהקות והדמויות הגדולות שפעלו בתוכו. שמות כמו ג'וי דיוויז'ן ומאוחר יותר ניו אורדר, Happy Mondays, The Durutti Column, A Certain Ratio, הפכו עם השנים לאגדות מוזיקליות שהשפעתן ממשיכה לזרום הרחק מחוץ לגבולות מנצ'סטר (ולפחות במקרה של ג'וי דיוויז'ן, יעידו על כך חולצות וקעקועים מסביב לעולם).

הסרט מעביר אותנו, בהרבה הומור, דרך שבילי ההיסטוריה המוזיקלית: מההופעה של הסקס פיסטולס ב-76 שפתחה את הדלת לתרבות נגד חדשה ונתנה השראה לרבים בעיר האפורה והתעשייתית, דרך הסיפור המיתולוגי של ג'וי דיוויז'ן ותקומתם מאפר אחרי טרגדיה כאחת הלהקות הבודדות בהיסטוריה שהצליחו להמציא את עצמן מחדש אחרי אובדן הסולן, ועד לימי הרייבים ספוגי האקסטזי של Happy Mondays והמסיבה הבלתי נגמרת של הניינטיז המנצ'סטריים, במועדון הבית של הפקטורי - ה-"הסיינדה". 

את הסיפורים האלה אנחנו חווים דרך העיניים של טוני וילסון, הכוח המארגן (פחות או יותר) של הסצנה הזו ומייסד פקטורי, שחושף אותנו לדמויות חשובות לא פחות, כמו המפיק האגדי מרטין הנט, מי שאחראי על אלבומי מופת ועל טביעת הסאונד הייחודית של ג'וי דיוויז'ן שרבים מחקים עד היום, או פיטר סאביל - המעצב הגרפי שעיצב עטיפות שכולנו מכירים (כן, גם הגלים) ולמרות שהוא כמעט אף פעם לא עמד בדד-ליין, העיצובים שלו הפכו לחלק בלתי נפרד מהמיתולוגיה של מנצ'סטר. 

לכבוד הקרנת הסרט ב-"פסטיבל סאונדטרק ת"א", עפרי גופר ונוגה קליין יקדישו תכנית מיוחדת לסרט, לסיפור האמיתי שמאחוריו ולמוזיקה המדהימה שהוא חוגג.