סערה במצרים: שחקן וזמר מוכר הצטלם חוגג עם עומר אדם ודיא סבע בדובאי

סערה במצרים: שחקן מוכר הצטלם עם עומר אדם
מוחמד רמדאן הצטלם גם עם אלעד צפני מהאח הגדול • יו"ר אגודת השחקנים במצרים: "הוא נשבע שלא ידע עם מי הוא מצטלם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עומר אדם והזמר המצרי מוחמד רמדאן
צילום: צילום: @uae_3G

השחקן והזמר המצרי מוחמד רמדאן, שמכנה את עצמו "מספר 1", הצטלם עם עומר אדם בדובאי. תושבי מצרים ששוחחו עם כאן חדשות נדהמו מהתמונה, בה נראה השחקן המצרי המוכר מצטלם עם זמר ישראלי. אחד מחשבונות הטוויטר של אל-ג'זירה הקטרי עקץ בעקבות התמונה: "נורמליזציה בחסות האמירויות". 

הכוכב המצרי לא הצטלם רק עם אדם, אלא גם עם אלעד צפני המוכר מהאח הגדול, והכדורגלן הישראלי דיא סבע. יו"ר אגודת השחקנים במצרים יצר קשר עם רמדאן כדי להבין את סיפור התמונה עם עומר אדם: "הוא נשבע שהוא לא ידע עם מי הצטלם". 

השדרן המצרי אחמד מוסא, הידוע כמקורב למשטר הגיב: "על מוחמד רמדאן לצאת לציבור ולהבהיר אם זה אמיתי ואם הוא ידע או לא ידע. צריך להבין אם האסון אמיתי או לא. אם כן תהיה לו בעיה עם כולנו. יש שלום עם ישראל אבל בין ההנהגות. אין שום התקרבות בין העמים".

עומר אדם ביקר בדובאי אחרי שקיבל הזמנה מהשייח' חאמד בן חליפה להופיע מול האמירתים. לפני כשבועיים הוא העביר משם את צילומי הקליפ החדש שלו בשידור חי באינסטגרם.

סערה דומה התרחשה לפני יותר משנתיים במונדיאל במוסקווה, אז הדר סגל הצטלם עם אליל הכדורגל המצרי מוחמד אבו טריקה - שהבהיר שלא ידע שהוא ישראלי. טריקה המזוהה עם האחים המוסלמים חי בקטר.

הפופולריים