בריטני ספירס למעריצים: כבדו את הפרטיות שלי

בריטני ספירס למעריצים: כבדו את הפרטיות שלי
מעריצים מודאגים הזמינו משטרה לביתה - לאחר שמחקה את חשבון האינסטגרם שלה • הזמרת בפוסט בטוויטר: "הדברים הלכו קצת רחוק מדי והפרטיות שלי נפגעה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בריטני ספירס, 23.07.19
צילום: צילום: אי-פי

כוכבת הפופ האמריקנית בריטני ספירס ביקשה הערב (חמישי) ממעריציה פעם נוספת לכבד את פרטיותה. הסיבה לכך - מעריצים הזמינו משטרה לביתה, לאחר שהזמרת מחקה שוב את חשבון האינסטגרם שלה.

"אני אוהבת ומעריכה את המעריצים שלי", כתבה ספירס בציוץ שפרסמה בחשבון הטוויטר שלה. "אבל הפעם הדברים הלכו קצת רחוק מדי והפרטיות שלי נפגעה". על פי אתר TMZ, ספירס פרסמה סרטון באינסטגרם בו היא רוקדת ואומרת "שיניתי את שמי ל-River Red". לאחר מכן מחקה הזמרת את החשבון, מה שגרם לכה מעריצים מודאגים להתקשר למשרד השריף של מחוז ונטורה. לדברי ספירס, "השוטרים מעולם לא נכנסו לביתי וכשהגיעו לשער הכניסה - הם הבינו שאין כל בעיה ועזבו מייד".

"זה הרגיש כאילו מתעלמים ממני ומתגרים בי פעם נוספת, כשגיליתי שהתקרית פורסמה והוצגתי באופן לא ראוי ולא הוגן בתקשורת", כתבה. "דווקא בתקופה הזאת בחיי, אני באמת מקווה שהציבור והמעריצים שלי שאני מכבדת כל כך, יכבדו את הפרטיות שלי מעתה והלאה".

במשך יותר מ-13 שנים הייתה ספירס כפופה לאביה בהסכם אפוטרופסות שהגיע לסיומו בנובמבר 2021 בתום מאבק משפטי ממושך שניהלה נגדו. בהודעת אודיו בת 22 דקות שפרסמה ביוטיוב באוגוסט האחרון, סיפקה ספירס מבט מעמיק לצד שלה בסיפור, והעלתה טענות נגד משפחתה. "זו הייתה התעללות טהורה, וזה מבלי לחשוף את הכול", אמרה ספירס. על אביה אמרה אז כי הוא "אהב לשלוט בכל מה שעשיתי".

הפופולריים