עיתונאי הספורט רפי נאה הלך לעולמו בגיל 79

עיתונאי הספורט רפי נאה הלך לעולמו בגיל 79
נאה סיקר את תחום הספורט קרוב לחמישה עשורים ב"ידיעות אחרונות" ואתר ynet • היה מזוהה ביותר עם סיקורו את מכבי תל-אביב בכדורסל ודיווח מאירועי ספורט בולטים בהם אולימפיאדת מינכן 1972 וגמר גביע אירופה לאלופות בכדורסל ב-1977
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רפי נאה
צילום: צילום: טל שחר, "ידיעות אחרונות"

עיתונאי הספורט רפאל (רפי) נאה הלך היום לעולמו, לאחר שהיה מאושפז במשך שבועות בבית חולים. נאה היה בן 79 במותו.

נאה סיקר את תחום הספורט קרוב לחמישה עשורים במדור הספורט של עיתון "ידיעות אחרונות" ואתר ynet. בין היתר שימש פרשן, ראש דסק הכדורסל וסגן עורך מדור הספורט. הוא סיקר אירועי ספורט בולטים והיה מזוהה יותר מכול בסיקורה של מכבי תל-אביב בכדורסל.

במסגרת תפקידו סיקר נאה אירועי ספורט בולטים בהם אולימפיאדות רבות ואף היה שליח העיתון לאולימפיאדת מינכן ב-1972. בנוסף, ליווה את נבחרות ישראל והקבוצות הישראליות באסיה ובאירופה ואף דיווח מניצחונה של מכבי תל אביב על צסק״א מוסקבה בגמר גביע אירופה לאלופות ב-1977.

במנהלת הליגה ספדו לנאה ומסרו הערב: "כואבים את לכתו של העיתונאי רפאל נאה. נאה החל את דרכו עם פנקס ועט בימי המגרשים הפתוחים, נכח באירועים היסטוריים, רשם לזכותו לא מעט הישגים במהלך הקריירה העיתונאית העשירה שלו ותמיד עשה זאת מתוך המון מחויבות ותשוקה לענף שכה אהב ולספורט בכלל. אנו מחזקים ושולחים תנחומים למשפחתו ומקורביו. יהי זכרו ברוך".

גם באיגוד הכדורסל ספדו לנאה: "האיגוד מרכין את ראשו עם פטירתו של רפאל (רפי) נאה, מוותיקי עיתונאי הכדורסל. נאה סיקר את הכדורסל הישראלי ונבחרות ישראל ביותר מחמישה עשורים ותמיד היה פטריוט של הכדורסל הישראלי. יהי זכרו ברוך".

הפופולריים