אחיינו של מייקל ג'קסון יגלם את מלך הפופ בסרט על חייו

זה השחקן שיגלם את מייקל ג'קסון בסרט על חייו
ג'פאר ג'קסון, בנו של ג'רמיין, לוהק לתפקיד הראשי בסרט "מייקל" של אולפני "ליונסגייט" • צילומי הסרט, שיביים אנטואן פוקואה, מתוכננים להמשך השנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מייקל ג'קסון, ג'פאר ג'קסון
צילום: צילום: גטי אימג'ס

הזמר והשחקן ג'פאר ג'קסון, אחיינו של הזמר המנוח מייקל ג'קסון, יגלם את דודו בסרט העלילתי על חייו. כך הודיע הערב (שני) במאי הסרט אנטואן פוקואה בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו.

ג'קסון, בן 26, הוא בנו של ג'רמיין ג'קסון, אחיו של מייקל וחבר להקת "חמישיית הג'קסונים". הוא שר ורוקד מגיל 12, ובעבר שחרר גרסאות כיסוי לשירים של הזמרים המנוחים סם קוק ומרווין גיי.

צילומי הסרט מתוכננים להמשך השנה. עוד נכתב כי עלילתו צפויה לעסוק בכל ההיבטים בחייו של הזמר, בדגש על "ההופעות והביצועים הגדולים שהפכו אותו לאמן הגדול ביותר בכל הזמנים". בשנה שעברה פורסם כי על תסריט הסרט "מייקל" חתום ג'ון לוגן, שהיה מועמד לאוסקר על כתיבת תסריטי הסרטים "גלדיאטור", "הטייס" ו"סקייפול". את הסרט מפיק גרהאם קינג, המפיק זוכה האוסקר של "השתולים" ו"רפסודיה בוהמית".

ג'קסון, שזכה לכינוי "מלך הפופ", מכר יותר מ-400 מיליון אלבומים ברחבי העולם, המצליח שבהם - Thriller משנת 1982, שמכר יותר מ-50 מיליון עותקים ונחשב עד היום לאלבום הנמכר ביותר בהיסטוריה. לצד קריירה מצליחה שכללה 15 פרסי גראמי בהם זכה, שמו נקשר בהאשמות כי ביצע סדרה ארוכה של מעשים מגונים בילדים. ג'קסון הלך לעולמו ביוני 2009 בגיל 50, ממנת יתר של סם ההרדמה פרופופול.

הפופולריים